Büyük beden giyim mağazası/sitesi önerisi

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, genelde kıyafetlerimi Trendyol vs sitelerden alıyorum. Bildiğiniz İstanbul içi mağaza veya site var mı? 198 boyundayım ve 135 kiloyum. Normal kıyafetlerim 4XL oluyor. Standart, klasik kıyafetler değil de biraz daha tarz şeyler satan uygun bildiğiniz bir yer var mı?

Merhaba,

Büyük beden satan farklı mağazalar var, bazı outlerde de büyük beden kıyafetler bulabilirsin. Her markanın bedeni birbirine uymuyor: Ben bazı markalarda 3XL giyerken bazılarında 2XL giyebiliyorum. Birde satın almadan önce denemiş olduğundan emin ol bazı markaların bedeni sadece enine doğru genişliyor, kıyafetin boyu uzamıyor.

Bende büyük bedenim ama en çok sorunu, bel/boy proporsiyonum uzun olduğu için yaşıyorum. Göbeğim hep dışarıda kalıyor.

Kolay gelsin.

Merhaba,

Büyük beden satan farklı mağazalar var, bazı outlerde de büyük beden kıyafetler bulabilirsin. Her markanın bedeni birbirine uymuyor: Ben bazı markalarda 3XL giyerken bazılarında 2XL giyebiliyorum. Birde satın almadan önce denemiş olduğundan emin ol bazı markaların bedeni sadece enine doğru genişliyor, kıyafetin boyu uzamıyor.

Bende büyük bedenim ama en çok sorunu, bel/boy proporsiyonum uzun olduğu için yaşıyorum. Göbeğim hep dışarıda kalıyor.

Kolay gelsin.
Mağaza ismi paylaşabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı