Büyük beklenti ile NieR: Automata™ oynanır mı?

Visenya

Decapat
Merhaba,

Bu oyun için kimisi hack and slash kimisi de jrp diyor. Ben hayatımda ilk defa jrp oynayacağım ve bu oyun NieR: Automata™ olacak. Büyük beklentiler kuruyorum bu oyun hakkında oynayan varsa spoilersız düşüncelerini yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nier: Automata kesinlikle oynanması gereken oyunlardan birisi. Eğer mümkünse "Game of the yorha Edition" sürümünü oynamanı tavsiye ederim.

Hikayesi şu ana kadar gördüğüm en güzel hikaye. Kesinlikle oynamanız gereken bir oyun.

İlk sonu bitirdim sanırım a sonu deniyor. B sonunu görmek için New Game mi açmam lazım yoksa 1. kaydımdan final chapteri tekrar bitirmem mi lazım?

Son düzenleme:
Ben bugün oynamaya başladım fakat grafikleri aşırı moralimi bozdu. Çözünürlükle ilgili bir sıkıntısı var oyunun.

Ben bugün oynamaya başladım fakat grafikleri aşırı moralimi bozdu. Çözünürlükle ilgili bir sıkıntısı var oyunun.
Evet maalesef öyle bir sıkıntısı var. Game Pass ile indirdiyseniz sıkıntı yok lakin Steamden aldıysanız FAR modunu yüklemenizi öneririm.

Ben pek sevemedim nedense 30 dk falan oynadım sıktı. Oysaki sevmeyi çok istiyordum kamera açıları ve oyundaki düşman seçimleri hiç hoşuma gitmedi, oyundan soğumama neden oldu.

Gerçekten oyunu çok beğendim. 28.5 saat oynama sürem var. İlk 5 sonu gördüm gerçekten mükemmel. Harita dizaynı özellikle müzikleri çok hoşuma gitti ayrıca oyunun hikayeyi anlatma şekli çok farklı tamamen özgün olması büyük bir artı.

Oyun için tek sinir olduğum şey teknik sorunları olmasıydı grafikleri günümüze göre iyi olmamasına rağmen 45-55 FPS ile oynadım ama bu sorunu far mod ile düzelttim.

Geri
Yukarı