Büyük bir yalan söyledim ve işin içinden çıkamıyorum

Hocam önerim iyi mi bilmem ama diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum doğruyu söyleyin ama Discord'dan söylediğin gitme ihtimali daha yüksek gibi kızla buluşma ayarlayıp buluşma da anlatmak daha mantıklı gibi (olacaklardan sorumlu değilim)

İşin içinden çıkman zor direk söyle. Ha bu arada buluşmak için meydan gibi yerleri seçmeyi unutma ki ilerde tek böbrekle yaşamak zorunda kalmayasın.
Gitsin veya gitmesin hata sende.
Belki de kız da aynı şeyleri yapmıştır 😰. Konuştuğun kişi aslında discord moderatörüdür?

Saçmalama git kıza anlat eğer şimdi anlatmazsan zaten öfkelenir. Zaman geçmeden bilsin.
Gerçekleri anlatmaktan başka bir çare olacağını düşünmüyorum ama büyük bir kırgınlık olacaktır affedeceğini pek sanmam.
Haklısınız arkadaşlar zaten kızla birbirimizi görmeden önce kişiliklerimizden hoşlandık. Kendisi saygılı ve nazik biri oluğum için benden hoşlandığını söyledi. Benim içinde öyle bir şey. Farkındayım belkide ismim ve yaşımın yanlış olduğunu söyleseydim belkide güzel bir ilişkimiz olacaktı ama ben kendi ellerimle kızın tipe bakacağını düşünerek ilişkimizi çok kötü yerlere getirdim.

Gerçek hayat yalanı olsaymış bari. Yaşın küçük herhalde, tüm internet koca yalanlar silsilesiyle bu gününe geldi.

Haklısınız arkadaşlar zaten kızla birbirimizi görmeden önce kişiliklerimizden hoşlandık. Kendisi saygılı ve nazik biri oluğum için benden hoşlandığını söyledi. Benim içinde öyle bir şey. Farkındayım belkide ismim ve yaşımın yanlış olduğunu söyleseydim belkide güzel bir ilişkimiz olacaktı ama ben kendi ellerimle kızın tipe bakacağını düşünerek ilişkimizi çok kötü yerlere getirdim.
Bak bende aynı şeyi yaptım ama ciddi değildim. O zamanki aklımla dalga geçtiğimi sanıyordum ama cidden karşı tarafın kalbi kırılıyor. Bence açıkla.

Belki de kız da aynı şeyleri yapmıştır 😰. Konuştuğun kişi aslında Discord moderatörüdür?

Saçmalama git kıza anlat eğer şimdi anlatmazsan zaten öfkelenir. Zaman geçmeden bilsin.

Hocam keşke dediğiniz gibi oda öyle olsa belki birbirimizi anlarız :D Ama kız anlık vs. atıyor Instagram'dan canlı yayın vs.de açıyor

Hocam keşke dediğiniz gibi oda öyle olsa belki birbirimizi anlarız :D Ama kız anlık vs. atıyor Instagram'dan canlı yayın vs.de açıyor
Eee nesi var bunun kanka:D 14-15 falansında 18 yaşındaki kıza mı tutuldun? Tipik kız hareketi yapıyor işte git erkek gibi söyle kıza gerçek ben buyum yaşım ismim bu utandığımdan doğruyu söyleyemedim ama senden hoşlandığım için bu yalanı devam ettiremeyeceğim de

Geri
Yukarı