Büyük bir yalan söyledim ve işin içinden çıkamıyorum

Arkadaşlar buluşma ayarladık kızı evinden almaya gidiyorum aşağıya indiği gibi ortada dolanan büyük yalanı görecek. Bu ilişkinin devam etmeyeceğinden %100 eminim zaten. Tek üzgün olduğum konu bunu ona yaşattığım için kendimi nasıl affedebileceğim.

Arkadaşlar buluşma ayarladık kızı evinden almaya gidiyorum aşağıya indiği gibi ortada dolanan büyük yalanı görecek. Bu ilişkinin devam etmeyeceğinden %100 eminim zaten. Tek üzgün olduğum konu bunu ona yaşattığım için kendimi nasıl affedebileceğim.
Gelişme var mı? Affedildin mi yoksa her yerden engel mi yedin?

Belki de kız da aynı şeyleri yapmıştır 😰. Konuştuğun kişi aslında discord moderatörüdür?

Saçmalama git kıza anlat eğer şimdi anlatmazsan zaten öfkelenir. Zaman geçmeden bilsin.
Şunu düşünmesi bile korkunç. Aman hocam.

Keşke bunu yapacağına bize anlattıklarının aynısını anlatsaydın. En azından gerekçelerin olduğundan bir şansın olurdu. Şimdi de aynısını yapman lazım. Yüz yüze. İyi şanslar.

Hocam size tavsiyem biraz kalabalık bir yerde herhangi bir caddede belli bir yer olabilir çağırın, zaten sizi tanımıyor önünden geçseniz bile sizi tanımayacak. Hem kızın kim olduğundan ve onunda doğruları söyleyip söylemediğinden emin olun. Yani kız doğrularla sizinle konuşuyorsa karşısına çıkıp yaptıklarınızı anlatın ve sonradan pişman olduğunu aynı bize yazdığınız gibi yazın. Buluşma yerine geldi o şahıs ki bence kız bile olmayabilir. Belli bir yere çağırın dediğim gibi sizde oranın önünden geçin geçerken de bi bakın o kız orada mı orada değilse sizde hiç siz değilmişsiniz gibi geçin gidin ki zaten başka isim başka fotoğraf vs kullanmışsınız arkadaşınız sizi görüp isminizle çağırsa bile siz oldğunuzu anlamayacak. Kendinizi önce garantiye alın ve şahsın söylediklerinin doğruluğundan emin olun doğru ise söyledikleri gidip doğruları anlatırsınız eğer şahıs da yalan söylediyse ve cinsiyeti kız ise ve beğendiyseniz de gider söylersiniz zaten ikinizinde hatası olduğu için kaldığınız yerden gerçek hayatta da devam edersiniz.

Edit: Sonucu yazmıştım fakat silmem gerekti bir gelişme oldu. Sonuçları tekrar yazacağım.

Allah aşkına yaz dizinin en heyecanlı yerinde reklam girer gibi yaptın merakta kaldık :D

Geri
Yukarı