Büyük çoğunluğun sevip ama sizin nefret ettiğiniz bir şey var mı?

Performans, tasarım ve yol tutuş olarak güzel. Yol tutuşu zaten sınıfın üstünde. Eğer sportiflik istiyorsan ve yatarak yüksek hızda viraj almak istiyorsan yan koltuğuma beklerim... :D

Satıp ev almayı düşünüyorum, araba değil. İlerde premiumlara bütçem yeterse ilk tercihim Mercedes olacak. Mercedes C Coupe'a hayır demem ama bekar kalmazsam Coupe zevkime hayır demek zorunda kalırım büyük ihtimalle.
Hocam, ben senin yan koltuğuna her zaman geçerim ama, sen benim yan koltuğuma geçince bir daha geçer misin emin değilim. :D
Bu covid muhabbeti bitince aklımda forumla ilgili büyük bir proje var. Aklımdan geçeni söyleyeyim, Vural Ak babamın yakın arkadaşı, çoğu kez Intercıty pistinde araba sürdüğümü bilirim. İstanbul da oturan 18+ ehliyeti olan arkadaşlarla İntercity de bir etkinlik düzenlemek istiyorum. Daha belli değil ama, aklımda bu bu aralar var.

Hocam, ben senin yan koltuğuna her zaman geçerim ama, sen benim yan koltuğuma geçince bir daha geçer misin emin değilim. :D
Bu covid muhabbeti bitince aklımda forumla ilgili büyük bir proje var. Aklımdan geçeni söyleyeyim, Vural Ak babamın yakın arkadaşı, çoğu kez Intercıty pistinde araba sürdüğümü bilirim. İstanbul da oturan 18+ ehliyeti olan arkadaşlarla İntercity de bir etkinlik düzenlemek istiyorum. Daha belli değil ama, aklımda bu bu aralar var.
2 sene sonra gelirim. :)

Çay, kahve, çok tutulan yabancı diziler, TV, inançlar, memuriyet ve beyaz yakalılık, battle royale oyunlarının tamamı, sosyal medya (maymunları) fenomenleri, Witcher serisi.

Geri
Yukarı