Büyük el için fare önerisi

sambadejan

Kilopat
Merhabalar. Söze klişe cümle ile giriş yapayım; “Yaklaşık 5 yıldır kullandığım G300S farem bozuldu”. Kronik sıkıntıları dışında G300S’ten memnunum. Özellik olarak en önemlisi G300S’in makro tuşları çok işime yarıyor, 6 tuşun hepsini de kullanıyorum neredeyse, benim için büyük kolaylık oluyor, en az 4 tane programlanabilir makro tuşunun olması, olmazsa olmazım. Ele oturuşunun tam elime göre olduğunu söyleyemem, ellerim büyük ama idare ettim yıllarca sıkıntı yaşamadım. Daha iyisi illaki vardır fakat deneyimleyebileceğim bir mağaza yok çevremde. Fiyat olarak bir kısıtlama koymadım kendime(absürt fiyatlar hariç), fiyat/performans, uzun ömürlülük, tercihen kronik sıkıntılarının olmaması önemli. Çok aşırı oyun oynamam, oynarsam da FPS oyunları oynarım.

Özetle;

1) Ele iyi oturan (büyük el için).

2) Programlanabilir makro tuşlar.

3) Fiyat/Performans (En önemlisi performans), uzun ömürlülük(bu da önemli).

4) Bunu yazsam mı bilemedim ama öyle ışıklı mışıklı olması, şekli tipi vs hiç önemli değil, yukarıdakiler uysun yeter.

Ne önerirsiniz, teşekkürler.

Merhabalar. Söze klişe cümle ile giriş yapayım; “Yaklaşık 5 yıldır kullandığım G300S farem bozuldu”. Kronik sıkıntıları dışında G300S’ten memnunum. Özellik olarak en önemlisi G300S’in makro tuşları çok işime yarıyor, 6 tuşun hepsini de kullanıyorum neredeyse, benim için büyük kolaylık oluyor, en az 4 tane programlanabilir makro tuşunun olması, olmazsa olmazım. Ele oturuşunun tam elime göre olduğunu söyleyemem, ellerim büyük ama idare ettim yıllarca sıkıntı yaşamadım. Daha iyisi illaki vardır fakat deneyimleyebileceğim bir mağaza yok çevremde. Fiyat olarak bir kısıtlama koymadım kendime(absürt fiyatlar hariç), fiyat/performans, uzun ömürlülük, tercihen kronik sıkıntılarının olmaması önemli. Çok aşırı oyun oynamam, oynarsam da FPS oyunları oynarım.

Özetle;

1) Ele iyi oturan (büyük el için).

2) Programlanabilir makro tuşlar.

3) Fiyat/Performans (En önemlisi performans), uzun ömürlülük(bu da önemli).

4) Bunu yazsam mı bilemedim ama öyle ışıklı mışıklı olması, şekli tipi vs hiç önemli değil, yukarıdakiler uysun yeter.

Ne önerirsiniz, teşekkürler.
Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Bütçe nedir?

Bütün isteklerinizi karşılayan taş gibi bir fare, biraz pahalı ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz daha uygun fiyatlı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım.
Fazla bilmiyorum tutuşları. İnternetten baktığıma göre palm tutuşa daha çok benziyor tutuşum. Elimin ölçüsü de cetvelle ölçmedim ama 19cm civarı galiba.
Bütçe nedir?

Bütün isteklerinizi karşılayan taş gibi bir fare, biraz pahalı ama.

Biraz daha uygun fiyatlı;

Uzun ömürlü birşey olacaksa eğer ve fiyatının hakkını veriyorsa hadi 1000₺ diyelim maksimum. Tabi o kadar vermek içimden gelmiyor ve çok aşırı oyun oynadığım söylenemez.
Bir üstteki mesajda yazdım fakat enini de sormuşsunuz ona dikkat etmedim. Uzunluk 19, en 8cm civarı, tutuş palm. Tekrar yazayım dedim.

Son düzenleme:
12 adet makrosu var. Sensörü güzel. Büyük elliler için uygun.

Geri
Yukarı