Büyük eller için oyuncu faresi önerisi

Tuan_S

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu an G102 kullanıyorum ama elime küçük gelmeye başladı G502 Hero gibi daha büyük modellere bakıyorum RGB olursa güzel olur bütçem 400 TL civarı şimdiden teşekkür ediyorum.

Amerika'ya gidecek tanıdığım var oradan daha ucuza bulunuyor G520 Hero mesela orada 400 TL, Bestbuy gibi sitelerden de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba şu an G102 kullanıyorum ama elime küçük gelmeye başladı G502 Hero gibi daha büyük modellere bakıyorum RGB olursa güzel olur bütçem 400 TL civarı şimdiden teşekkür ediyorum.

Amerika'ya gidecek tanıdığım var oradan daha ucuza bulunuyor G520 Hero mesela orada 400 TL, Bestbuy gibi sitelerden de alabilirim.

Ülkemizden Razer Basilisk X Hyperspeed veya Glorious Model O bakabilirsiniz. Bu fareler yurt dışında daha pahalı :D

G502 tasarımı beğendiyseniz o da olur, 389 lira gayet iyi fiyat.

Logitech mx 518 legendary var elim bazı xxl eldivenlere girmiyor mouse elime çok azıcık küçük geliyor sensörü g502 ile aynı ve neredeyse yarı fiyatina fakat insanlar, aga ışığı yok yhaa diyerek almıyorlar. Siz bilirsiniz biraz içimi dökmüşüm özür dilerim.

Herkese teşekkür ederim, Razer Hyperspeed ve G502 Hero bana çok cazip geldi. Arasında kaldım :/

Geri
Yukarı