Büyük indirim olan bir ekipman sitesi var mı?

İncehesap'ın "Gaming Gecesi" adında bir kampanyası var. Belirli tarihlerde ekipman ve donanım indirimleri yapıyorlar ve fiyatlarında bayağı uygun oluyor. Fakat stoklar çok kolay eriyor

19 Mayıs'a özel indirimi var mı hocam?

Gaming geceleri cuma 22:00'da başlıyor. Başka sitelerde 19 Mayıs adına bir indirim göremedim. Pek bir alakası yok ama son zamanlar bu milli bayramlar önemsenmemeye başlandı, açıkçası bu üzücü bir durum. Sonuçta 19 Mayıs gençleri kapsayan önemli bir bayram, gençlere destek olmak adına böyle indirimler yapılmalı bence.
Gaming geceleri cuma 22:00'da başlıyor. Başka sitelerde 19 Mayıs adına bir indirim göremedim. Pek bir alakası yok ama son zamanlar bu milli bayramlar önemsenmemeye başlandı, açıkçası bu üzücü bir durum. Sonuçta 19 Mayıs gençleri kapsayan önemli bir bayram, gençlere destek olmak adına böyle indirimler yapılmalı bence.
Şimdi gördüm, vatanda güzel indirimler var.

Son düzenleme:

Şimdi gördüm, vatanda güzel indirimler var.
Ben göremedim hocam Vatan'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı