Büyük markaların verdiği arabalar

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir şey benim kafaa takılıyor. Şimdi reklamlarda görmüşsünüzdür mesela Yandex 1 kişiye Lamborghini hediye vericekti verdi mi? Magnum Aston Martin vericekti verdi mi? Şimdi yeni reklamında da yine yine Lamborghini vericeğini söylüyor. Eski reklamlarda da bi cipsi markası da Aston Martin vericek ti verdi mi? Yoksa bunlar uydurma mı?

Çekiliş için Milli Piyango İdaresi'nden izin alınıyor. Noter huzurunda çekiliş yapılacağı söyleniyor. Tabii hilesi hurdası var mıdır bilmiyorum. Varsa da şaşırmam.

Kardeşim o çekilişler Noter ve Milli piyango gözetimi ile yapılıyor. Veriyorlar ürünleri tabiki.

Hep vericez diyorlarda 1 kere de alanı görmedim. O yüzden meraktan konu açtım. :)
Kampanya katılım koşullarına bak. Şu gün ve şu saatte çekiliş yapılacak der. Kazananlar gazete aracılığı ile bildirilir.

Ya tabiki var. Adamlar kazananlar listesini şu gün resmi gazetede yayınlanacak diyor ve yayınlanıyor. Daha önce yazdığım mesajda belirttiğim gibi işin içinde Noter ve Milli piyango var.

O lüks arabalar zengin birisine çıkmadıysa vergisini ödeyip satıyordur zaten direkt. Başka çaresi yok zaten nasıl baş etsin o arabayla. Vergisi, benzini, kaskosu derken iliğini kurutur adamın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı