Büyük monitör pişmanlığı

Electrolux

Femtopat
24 inç monitöre dünya kadar para verip sonra zararına satıp 21.5 inç alıp yine gözlerin yorulması ve alışamaması pişmanlığı yaşıyorum. Bence monitör için en büyük ekran 19 inç olmalı. Bunu da satayım mı yoksa alışma süreci oluyor mu? 80 cm uzaktan bakıyorum gözlerim ekranın genişliğini tam ekran göremiyor. Film izlerken bile sağına soluna odaklanıyorum, ekran o kadar büyük geliyor. Dizüstü bilgisayardan geçince beyin mıncıklanma terimi yaşanıyor.

24 inç monitöre dünya kadar para verip sonra zararına satıp 21.5 inç alıp yine gözlerin yorulması ve alışamaması pişmanlığı yaşıyorum. Bence monitör için en büyük ekran 19 inç olmalı. Bunu da satayım mı yoksa alışma süreci oluyor mu? 80 cm uzaktan bakıyorum gözlerim ekranın genişliğini tam ekran göremiyor. Film izlerken bile sağına soluna odaklanıyorum, ekran o kadar büyük geliyor. Dizüstü bilgisayardan geçince beyin mıncıklanma terimi yaşanıyor.

Hocam ben taş çatlasın 40 cm uzaktan 24 inç monitör kullanıyorum hiç de dediğiniz gibi gelmiyor bana. 15.6 inç laptoptan geçtim 2 haftadan kısa sürede alıştım. Siz de 21.5'a alışırsınız.

Alışırsın ya bence, ben de iMac almıştım ekran devasa gelmişti lakin alıştım.

Hocam, çok da büyük ekran değil. Göz probleminiz mi var? Bende mesala astigmat var. Gözlük olmadan yoruluyor.

İlk defa görüyorum böyle bir pişmanlık bende 27" monitör var daha büyüğü alma peşindeyim ilginç.

Dursun satma alışırsın.
27 inç artık televizyon oluyor o kadara bilimsel olarak mümkün ve sağlıklı değil.
Hocam, çok da büyük ekran değil. Göz probleminiz mi var? Bende mesala astigmat var. Gözlük olmadan yoruluyor.
Gidip baktırsam iyi olacak doğru söylüyorsun olabilir. Bulunduğum şehirde güvenecek doktor yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı