Büyük sanatçı Uzi yerdeyken bile şarkı söylemeye devam etti

Uzi abim ya süper kahraman. Öyle ki elindeki mikrofonu düşürünce telekinezi güçleriyle mikrofona bağlanıp müziğe devam ediyor(!)

Bu adam daha büyük sanatçı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de arada dinlerim ama asla rap sanatçısı gözüyle bakmıyorum, sıradan bir uptıs çıktıs eğlence şarkıcısı. Ses yok, sahne performansı yok, konserine 10 lira bile vermem. Para kaptırıp playback dinleyenler düşünsün.

ama kapasiten yetmeyebilir.
Sözlerin anlaşılması çok zor malum, bazılarının kapasitesi yetersiz kalıyor.

İnsanların dinledikleri ne zamandır sizi alakadar ediyor?
Fazlasıyla uzun bir zamandır. Herkes her konuda yorumunu belirtebilir ve eleştiri yapabilir, bu bir suç değil. İnsanlar da bu haklarını kullanarak başkalarının dinlediklerini ve müzik zevklerini eleştiriyor, bu yanlış değil.

Fazlasıyla uzun bir zamandır. Herkes her konuda yorumunu belirtebilir ve eleştiri yapabilir, bu bir suç değil. İnsanlar da bu haklarını kullanarak başkalarının dinlediklerini ve müzik zevklerini eleştiriyor, bu yanlış değil.
Gayet de yanlış. Herkes her şeyi eleştiremez. Lirikal anlamda beğenmiyorum yazsa sorun yok, sorun onu dinleyicisine laf etmesi. Oldschool rap dinlemeye devam edin, belki havalı olursunuz.

Gayet de yanlış. Herkes her şeyi eleştiremez. Lirikal anlamda beğenmiyorum yazsa sorun yok, sorun onu dinleyicisine laf etmesi. Oldschool rap dinlemeye devam edin, belki havalı olursunuz.
Yanlış değil. Müzik de eleştirilebilir dinleyicisi de. Müzik havalı olmak için dinlenmez, onun için dinlense bile kafa bir yerden sonra götürmez. Hem dinlediğim müzik türünü nereden anladınız da "Oldschool rap dinlemeye devam edin" dediniz merak ediyorum.

Geri
Yukarı