Buff.Game Güvenilir mi?

Vprtex

Femtopat
Oyun oynuyorsunuz ve size puan veriyor. Puanları biriktirip Steam cüzdan kodu, Valorant VP vs. veriyor. Görevlerde Valorant'ta 10 headshot at falan. Görevleri yaparsam ve VP satın alırsam gönderir mi? Deneyen var mı?
Bilen yok mu?

Bende daha dün indirimdim deneyimliyorum ama güvenilir bir firma diye bililiyorum.
Overwolf markasını en son gördüğümde TeamSpeak 3 Client kullanıyordum. :)

Oyun oynuyorsunuz ve size puan veriyor. Puanları biriktirip Steam cüzdan kodu, Valorant VP vs. veriyor. Görevlerde Valorant'ta 10 headshot at falan. Görevleri yaparsam ve VP satın alırsam gönderir mi? Deneyen var mı?
Bilen yok mu?
Denedim işe yaramaz. Steam kodları falan hiç stokta yok zaten. Boş vakit kaybı. Yüzlerce saat oynaman lazım eğer birazcık para almak istiyorsan.

Denedim işe yaramaz. Steam kodları falan hiç stokta yok zaten. Boş vakit kaybı. Yüzlerce saat oynaman lazım eğer birazcık para almak istiyorsan.
Merhaba, yüzlerce saat oyun oynaman lazımdan ziyade, program oyun oynayan kişiler için zaten. Yani hiç oyun oynamayan birisinin programı görüp de haydi bir şeyler kazanayım demesi için değil. 😁 Zaten oynuyorsundur, bari oyun oynarken bir şeyler kazanabileyim diyerek kullanırsın programı. Stokları yakalamak şu günlerde biraz zor, Steam kartı da Steam tarafından yasaklandı Türkiye için, mâlum 1 dolar 15 TL olunca Steam para birimi dönüşümünü devre dışı bıraktı. Alabileceğiniz şeyler marketteki oyunlar, RP kartları(Valorant için de geçerli, Global olan.) ve onun dışında Global olan her şeyi alabilirsiniz fakat eşya açıklamalarını okumayı unutmayın, mesela Steam kartının açıklamasında Türkiye'den gönderilemeyeceği yazıyor. Bu tarz kısıtlamaları eşya açıklamalarından okuyun yoksa çalışmayacak kodu alarak hata yapmış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı