Bugün 11 tane makale yazacağım

Makaleleri nereden alıyorsunuz ve genel anlamda konuları neyle alakalı oluyor?

Elinize sağlık o zaman. Sanki biraz ucuz bir iş gücü mü? Fiyatı arttırın, kişi başı 20-30₺'den olsa, 220-330₺ arasında bir kazanç elde edersiniz.
11 makale ortalama 8₺ ile 90₺ yapıyor. Tabir-i caizse biraz "amelelik" oluyor. 😅

Makaleleri nereden alıyorsunuz ve genel anlamda konuları neyle alakalı oluyor?
Makaleleri müşteriler sipariş veriyor ilanıma o şekilde. Genelde sitelerine içerik eklemek isteyenler ya da haber sitelerinde paylaşılmak üzere isteniyor. Şu an ki yazdığım siparişi müşteri 30 tane 300 kelimelik Bungalov evler hakkında istedi. Aynı konudan 30 tane farklı makale yazmak...

Elinize sağlık o zaman. Sanki biraz ucuz bir iş gücü mü? Fiyatı arttırın, kişi başı 20-30₺'den olsa, 220-330₺ arasında bir kazanç elde edersiniz.
11 makale ortalama 8₺ ile 90₺ yapıyor. Tabir-i caizse biraz "amelelik" oluyor. 😅
4 saatte 90 TL olarak düşünün onu.

Makaleleri müşteriler sipariş veriyor ilanıma o şekilde. Genelde sitelerine içerik eklemek isteyenler ya da haber sitelerinde paylaşılmak üzere isteniyor. Şu an ki yazdığım siparişi müşteri 30 tane 300 kelimelik bungalov evler hakkında istedi. Aynı konudan 30 tane farklı makale yazmak...

Bilmediğimden soruyorum kusuruma bakmayın ilanınızı nereden paylaşıyorsunuz bende yapmak isterim de boş zamanlarımda.

Bilmediğimden soruyorum kusuruma bakmayın ilanınızı nereden paylaşıyorsunuz bende yapmak isterim de boş zamanlarımda.
Hızlıbul sitesinden.

Bu işe başlayanlar ilk başta 100 kelimesine 1 TL'den falan başlar söyleyeyim bunu. Benim gibi kazanmak için en az 2-3 ay bu işle uğraşmanız tecrübe kazanmanız lazım.

Hızlıbul sitesinden.

Bu işe başlayanlar ilk başta 100 kelimesine 1 TL'den falan başlar söyleyeyim bunu. Benim gibi kazanmak için en az 2-3 ay bu işle uğraşmanız tecrübe kazanmanız lazım.

Olsun ya ne olacak helpdesk çalışanıyım gün içinde ofiste 3-4 saat boşluğum oluyor o arada yaparım.

Makaleleri müşteriler sipariş veriyor ilanıma o şekilde. Genelde sitelerine içerik eklemek isteyenler ya da haber sitelerinde paylaşılmak üzere isteniyor. Şu an ki yazdığım siparişi müşteri 30 tane 300 kelimelik Bungalov evler hakkında istedi. Aynı konudan 30 tane farklı makale yazmak...

4 saatte 90 TL olarak düşünün onu.
Bungalov nedir? Bungalovda hangi mevsimlerde kalınır? İşte detaylar...

Yeni konular

Geri
Yukarı