Çözüldü Bugün alınan Xbox Ultimate iptal edilirse para iadesi gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıktaki gibi, yinelenen ödemeyi kapatmışım bu sabah gördüm çekmiş. İptal ettim şu anda geçen ay gelmişti para ama şimdi de gelecek midir?

Microsoft'un iade konusunda pek sıkıntı çıkardığını görmedim. Ben de 2 gün kullandığım aboneliğin iptalini istemiştim, 2-3 güne hesaba param geçmişti. Sıkıntı olmaz.

Kendi fikrimce hayır. Önünüzdeki 1 ay için ödeme yaptınız ve aboneliği iptal ederseniz gelecek aya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Microsoft'un iade konusunda pek sıkıntı çıkardığını görmedim. Ben de 2 gün kullandığım aboneliğin iptalini istemiştim, 2-3 güne hesaba param geçmişti. Sıkıntı olmaz.
Microsoft'un kendi sitesinden iptal ettiniz değilmi hocam?

3-4 güne olur hocam.

Şimdi Microsoft'un sitesine tekrar girdim ve iptal et dedim ancak zaten ödeme yaptığınız için iptal edemiyoruz dedi, çok saçma gerçekten aynı günde iptal et demiştim neden iade yapmadılar ki şimdi.

Geri
Yukarı