Bugün Benim Doğum Günüm!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

whyGhosT

Kilopat
Şuanda saat 00:05, günlerden 30 Nisan. Şu an 16. yaşımı doldurmuş ve 17'den gün almaya başladım. Burada geçirdiğim vakitlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Forum benim doğum günümü ilk kutlayanı oldu :D. O anı da screenshot olarak aldım.

vuhu.png

Pek yanımdaki çakma arkadaşlar denen insanlar doğum günümü kutlamaz, onların gözünde oyuncak olduğum için onların pek umurunda değilim. Ben de en azından sizlerle birlikte kutlamak istedim. Hep var olun! Nice senelere kendime :). Başınızın belası olmaya devam edeceğim :D.

Kimseyi etiketlemeceğim. Hepinizi seviyorum <3.

Şu anda saat 00:05, günlerden 30 Nisan. Şu anda 16. yaşımı doldurmuş ve 17'den gün almaya başladım. Burada geçirdiğim vakitlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda forum benim doğum günümü ilk kutlayanı oldu :D. O anı da screenshot olarak aldım.

Eki Görüntüle 999061

Pek yanımdaki çakma arkadaşlar denen insanlar doğum günümü kutlamaz, onların gözünde oyuncak olduğum için onların pek umurunda değilim. Ben de en azından sizlerle birlikte kutlamak istedim. Hep var olun! Nice senelere kendime :). Başınızın belası olmaya devam edeceğim :D.

Kimseyi etiketlemeceğim. Hepinizi seviyorum <3.

Hayırlı olsun hocam 16. yaşınız.

O an acele ile yazdım hocam kusura bakmayın :(.

Bende 2 Haziran'da basacağım 16'ya iyi ki doğdunuz hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı