Bugün çok kötü geçti

Borsa Sincabı

Hectopat
Makaleler
2
İçimi dökmek istiyorum. Eğer rahatsız ettiysem özür dilerim.

Sabah uyandığımda saat 8.10'du ve 8.30'da canlı dersim vardı. Hiç üşenmeden geçtim PC'nin başına, 12.30 civarı dersim bitti ve ben de 13.10'a kadar oyun oynadım. Yemek yedim, dışarı çıktım, içeri girdim derken birden kardeşim geldi. Saat 17:00 civarları. Abi Zoom çöktü dedi. Bir an beynim ani bir korku geçirdi. Bilgisayarın başına geçtim, "abi Z harfi çalışmıyor" dedi. Bastım Z harfine, cidden çalışmıyordu. Hemen arama motoruna girdim, bir de ne göreyim! CTRL, lshift, Z, B, N, enter ve space tuşları çalışmıyordu. Kardeşim PC'yi aldığında hep böyle oluyor tuşlar çalışmıyordu. Sertçe birkaç kere bastığımda düzeldi ve "neyi gireceksen gir" dedim. Canlı dersi bitti ve ben sordum tuşlar çalışıyor mu diye. Çalışmadı tabii ki. Size soracaktım sorun nerede diye, 3 saat içerisinde sinir krizine girdim. Ekran klavyesiyle yazıyordum. Sonra düzeldi ve bir oh çektim.

Günüm böyle geçti ama 3 saat içerisinde beynimin ayarları bozuldu resmen. Şimdi de yanlış yazıp duruyorum. Her neyse benim günüm böyle geçti. Günü benim gibi kötü geçen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı