Bugün doğum günüm!

Doğum günün kutlu olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar önemsiz ki. Eski sevgilim beni kullandığını ve benim tek vasfı mastürbasyon yapmak olan sivilceli bir ergen olduğumu söyledi ki alakası yok, annem kutlamadı, babam zaten beni neredeyse tanımıyor, tek başıma parka gidip samut gibi denizi izledim, bir sürü sigara içtim geri geldim, keşke doğmasaydım.
Doğum gününüz kutlu olsun. Sabredin hayat herkese 1 kere bile olsun güler.

O kadar önemsiz ki. Eski sevgilim beni kullandığını ve benim tek vasfı mastürbasyon yapmak olan sivilceli bir ergen olduğumu söyledi ki alakası yok, annem kutlamadı, babam zaten beni neredeyse tanımıyor, tek başıma parka gidip samut gibi denizi izledim, bir sürü sigara içtim geri geldim, keşke doğmasaydım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(İsminizi nickinizden dolayı Ali olarak varsayıyorum 🙂.)

Öncelikle doğum günün kutlu olsun. Ailenin veya çevrenin senin hakkında iyi veya kötü düşünmesi senin gerçekten ne olduğunu değiştirmez. Tabii sen kendini değiştirmediğin sürede. Tamam başkalarının düşünceleri önemli fakat senin izin verdiğin kadar. Aile içerisindeki olayları bilemem ama en azından olabildiğince iletişimini iyi tut. Yapmaktan hoşlandığın bir şeyler varsa onları yap. Özellikle bugün kimsenin seni üzmesine izin verme.

Mutlu yıllar dilerim.

Reis öncelikle deme öyle, keşke doğmasaydım demek falan, insan olmak bu hayattaki en değerli şey, sen bunun farkına var yeter ki boş ver gitsin, doğum günün kutlu olsun 🎈.

Yeni konular

Geri
Yukarı