Bugün yine gereksiz ceza yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Dünkü gibi yine gereksiz ceza yedim.

dddddd.PNG

sadsaddasas.PNG

Arkadaş burada derdini anlatmış. Birkaç kişi de "Hahaha" atmış. Neden attıklarını sorduğum için ceza yedim. Ben artık bu gereksiz ceza kurallarının yenilenmesini istiyorum. Ben bu arkadaşlara başka nereden soracaktım? "Neden Hahaha attığınız diye?". Özel mesajlaşma sistemi var da bizim mi haberimiz yok?

Ben artık her şeye "Hahaha" atan kitleden sıkıldım. Kahkaha tepkisi komik şeylere atılan bir şey ama bu kitle her şeye kahkaha tepkisi atıyor.

E millet derdini anlatamayacaksa neden var bu "Konu Dışı" kategorisi? İnsanlar diğer insanlardan bir konuda görüş almayacaksa neden var bu kategori? Madem dalga geçeceksin, yanıt verme. Bu kadar basit. Neden var bu kategori? Ben bu sorunun cevabını istiyorum.

Ben artık bu kitlenin ceza almasını istiyorum. Gereksiz şekilde kahkaha tepkisi vermek, dalga geçmek ve kışkırtmaktan başka bir şey değildir.

Kısacası yetkililerden rica ediyorum:
  • Gereksiz Mesaj kuralları tekrar düzenlensin.
  • Gereksiz ve sebepsizce kahkaha atan kişiler ceza alsın.
İyi geceler diler, gerekenin yapılmasını arz ederim.

Konu dışına çıkmayacak şekilde mesaj yazın. Soru sormayın. Konun dikkati dağılmasın. Ama 2. ricayı kabul ediyorum. Zaten bununla ilgili "ifade bırakma yasağı" var.

Konu dışına çıkmayacak şekilde mesaj yazın. Soru sormayın. Konun dikkati dağılmasın. Ama 2. ricayı kabul ediyorum. Zaten bununla ilgili "ifade bırakma yasağı" var.
Dostum ben konu içerisinden dışarı çıkmadım. Ben dert anlatma konusunda "Ekran kartım ne kadar eder?" diye sormadım. Konuya neden kahkaha tepkisi geldi onu sordum.

2. ricamın kuralı var ama uygulayan yok.

Dostum ben konu içerisinden dışarı çıkmadım. Ben dert anlatma konusunda "Ekran kartım ne kadar eder?" diye sormadım. Konuya neden Kahkaha tepkisi geldi onu sordum.

Gerçekten katılıyorum. Soru sormak için yapman gereken şunu yapmak örnek:

Hocam ne zaman video gelecek?

Böyle sorun. Eğer konu açma süresi varsa böyle yazacaksınız.

Başlarda rahatsız geliyordu fakat ben alıştım her mesaja sayısız haha yiye yiye. En azından kimleri engelleyeceğimi öğreniyorum, uğraşmayın hocam. 5 kişi de olsa 500 de olsa sıra sıra report-engel şeklinde devam edin. Haftalar sonra temizleniyor. Kiminle konuşmamanız gerektiğini de öğreniyorsunuz kolay yoldan. Zaten abartılı ve çirkin tepki verenler hiç şaşmaz bilgi kirliliği yayan kitle oluyor. Forumdan ihtiyacınız olan bilgiyi alın gerisini boş verin.

Haklı olsan bile (konu mesajına alay etme amaçlı ifadeler bırakan kişilere karşı) maalesef konunun, o arkadaşların "hahaha" atmasının ardında yatan nedeni aramaya çekerek bütünlüğünü istemesen de dağıtmış oluyorsun. İtibar etmeyip raporlamayı deneyebilirsin.

Dostum ben konu içerisinden dışarı çıkmadım. Ben dert anlatma konusunda "Ekran kartım ne kadar eder?" diye sormadım. Konuya neden kahkaha tepkisi geldi onu sordum.

2. ricamın kuralı var ama uygulayan yok.
Bu yaptığını (yani sormayı) birçok kişi yapıyor. Ve ilk defa birinin ceza aldığını gördüm. Amacı dışına çok daha kötü sapan konular var. Bu cezanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı