Bugüne kadar en çok para yatırdığınız oyun nedir, pişman mısınız?

AliLeclerc

Centipat
Daha fazla  
Ben Valorant'a toplam 800-900 TL yatırmışımdır, 2 yıl için büyük bir para değil. Skinlerden sıkılmış olsam da pişman değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant 1100 TL para yatırdığım için pişman değilim ama kullanım şeklim için pişmanım hesaba en azından 5 6 skinlik para yatırdım ama gidip bıçak aldım sadece hesapta bıçaktan başka bir şey yok.

1 yılda Valorant'a 1500-2000 TL harcamışımdır çok pişman değilim ama farklı oyunlara dağıtsaydım bu parayı daha mutlu olurdum.

Zula'nın eski zamanlarında 2 yılda toplam 1500 civarı yatırmıştım. Pişman değilim, bana iyi bir ders oldu. Yatırmasaydım yine paralarımı boşa harcayacaktım çok yüksek ihtimal.

Knight Online 2008-2013 arası belki 6-7 bin lira falan yatırdım. Oynarken bir problem yoktu fakat çar soyulunca ufaktan bi' pişman olmuştum :D Güncel olarak ise LoL. Heralde 3 yatırmışımdır. 2015te başlamıştım arkadaşa kostüme ne gerek var para tuzağı demiştim şuan +350 kostüm var hesapta büyük konuşmamak gerekirmiş.

Roblox en son 16bin robux harcamam vardı 20k olmuştur eski fiyatla 1000robux 27tl toplam 540tl falan harcamışım. Pişmanmıyım hayır.
Eğlendiğim için pişman değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı