Bugüne kadar Steam'e kaç TL yatırdınız?

aaaweaea.PNG

Bilgisayarım iyi değil ki oyun oynayayım. Hem böyle boş şeylere para yatırmaktan nefret ederim.0 TL.

@calvin de emperor
Matematiğin çok kötü anlasılan dostum. Steam kodu almaya kalktıgın zaman ne kadara alabiliyorsun?
600 Dolar'ı TL'ye çevirirsen 7782 TL yapıyor, haliyle ben o kadar para yüklemiş oluyorum. Steam'deki dolar kur'unun 2.5 TL olması sadece oyunlardaki yerel fiyatlandırma için geçerli. Dediğim gibi matematiğin ve hesaplamaların kötü duruyor, kendini biraz geliştirmeni öneririm.

7000 TL yatırdıysanız bence matematik bilseniz de bilmesenizde bir şey değişmiyor baba parası zaten 😀

@calvin de emperor
Matematiğin çok kötü anlasılan dostum. Steam kodu almaya kalktıgın zaman ne kadara alabiliyorsun?
600 Dolar'ı TL'ye çevirirsen 7782 TL yapıyor, haliyle ben o kadar para yüklemiş oluyorum. Steam'deki dolar kur'unun 2.5 TL olması sadece oyunlardaki yerel fiyatlandırma için geçerli. Dediğim gibi matematiğin ve hesaplamaların kötü duruyor, kendini biraz geliştirmeni öneririm.

Ayrietten yaklaşık 18000 mesajınız bulunuyor. Herhalde PC'ye bakmaktan hesap yapmayı unuttunuz. Çıkıp bir çimene basabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı