Bugüne kadar Steam'e kaç TL yatırdınız?

Ekran görüntüsü 2021-12-13 113017.png
Ekran görüntüsü 2021-12-13 113030.png

Oyunları epey indirimli kapmışım gibi :)

Ne yani 18k mesajım var diye asosyal birisi mi oluyorum? Algın tamamen boş, emin ol sosyal aktivitelerim fazlasıyla var. Ek olarak hesaplamayı mantıklı şekilde yapan da benim, biraz kafa yoracak olursan belki anlayabilirsin. Türkiye güncel dolar kuru ile Steam kuru aynı değil ama senin gibi birisi aynı tutabiliyor, bu kullanıcı adındaki ve 13 yaşındaki birisinden başka da bir şey beklenemezdi zaten.

Ne yani 18k mesajım var diye asosyal birisi mi oluyorum? Algın tamamen boş, emin ol sosyal aktivitelerim fazlasıyla var. Ek olarak hesaplamayı mantıklı şekilde yapan da benim, biraz kafa yoracak olursan belki anlayabilirsin. Türkiye güncel dolar kuru ile Steam kuru aynı değil ama senin gibi birisi aynı tutabiliyor, bu kullanıcı adındaki ve 13 yaşındaki birisinden başka da bir şey beklenemezdi zaten.

Ben yanlış anlamış olabilirim. Ama bunu normal bir dille anlatmaktansa matematiğini geliştirmeni öneririm diyen biri karşıma çıkınca ona göre cevap veriyorum. Ayrietten insanları kullanıcı adlarına, ve yaşlarına göre yargılayan sensin bu yüzden bence hiç konuşma daha iyi. Burası tartışma yeri değil lütfen uzatma.

Yeni konular

Geri
Yukarı