Bulgaristan'dan PS5 veya Series X alınca ne gibi sorunlar ile karşılaşırım?

Ben Bulgaristan’da yaşıyorum şimdi 2 siteye baktım 1200 Bulgaristan parası yani 6000 TL'ye falan geliyor sanırım.

Son düzenleme:
bende edirne de okuyorum bulgaristanın neresinden alacaksınız svilingard marketinde yok diye biliyorum

bende edirne de okuyorum bulgaristanın neresinden alacaksınız svilingard marketinde yok diye biliyorum
almak için sofyaya kadar gidilir onda sıkıntı yok bakacağız bakalım nerede var ise alabilirim
PS5 ya da Xbox bozulursa 2 dakikada Bulgaristan'a geçip servise verebilme imkanın var mı? :)
tek sıkıntım o hemen almayı düşünmüyorum ilk seriler sorunlu çıkar diye o yüzden bekleyeceğim sanırsam

Yolcu beraberi eşya diye bir şey var yurt dışından gelirken 1 adet olmak üzere kendin için alışveriş yapabilirsin (laptop - PS gibi ne istersen) ve %20 gümrük vergisi falan da ödemezsin. Her türlü buradan uyguna gelir yani. 3700'e nereden buldun bilmiyorum ama o paraların biraz altına PS4 Pro satılıyor şu an Bulgaristan'da. Ben 5 ay önce 3200'e almıştım Bulgaristan'dan PS4 Pro'yu.

Edit: Bir de Bulgaristan vize ister öyle el kol sallayarak gidemezsiniz :)

Son düzenleme:
Yolcu beraberi eşya diye bir şey var yurt dışından gelirken 1 adet olmak üzere kendin için alışveriş yapabilirsin (laptop - PS gibi ne istersen) ve %20 gümrük vergisi falan da ödemezsin. Her türlü buradan uyguna gelir yani. 3700'e nereden buldun bilmiyorum ama o paraların biraz altına PS4 Pro satılıyor şu an Bulgaristan'da. Ben 5 ay önce 3200'e almıştım Bulgaristan'dan PS4 Pro'yu.

Edit: Bir de Bulgaristan vize ister öyle el kol sallayarak gidemezsiniz :)
Benzeri bir uygulama buldum bende glocalzone diye cevap veren olmadı. Dediğin sayfa hangisi?

Yeni konular

Geri
Yukarı