Bulk için kalori/protein shake önerisi

P4L

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi arkadaşlar. Günde 3000-3500 arası kalori almam lazım. Clean bulk yapmaya çalışıyorum. 1000 kalori veya yakınında shakeler, çeşitleri var mıdır bildiğiniz kaliteli?

Yarım muz, 2 yemek kaşığı harnup pekmezi, 75 gr pirinç unu, 50 gr yer fıstığı, 5 yemek kaşığı keten tohumu ve 2 su bardağı süt. Protein oranı yüksek ortalama 30-35 gr protein var ve Total'de 1100 kalori falan yapıyor. Maliyet olarak da ucuza geliyor (20-25 TL arası). Tavsiye ederim.

Yarım muz, 2 yemek kaşığı harnup pekmezi, 75 gr pirinç unu, 50 gr yer fıstığı, 5 yemek kaşığı keten tohumu ve 2 su bardağı süt. Protein oranı yüksek ortalama 30-35 gr protein var ve Total'de 1100 kalori falan yapıyor. Maliyet olarak da ucuza geliyor (20-25 TL arası). Tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam. Süt bana dokunmuyor fakat süt ve süt ürünleri zararlı diye şeyler duyuyorum. Sakıncası var mıdır?

Teşekkürler hocam. Süt bana dokunmuyor fakat süt ve süt ürünleri zararlı diye şeyler duyuyorum. Sakıncası var mıdır?

Rica ederim. Süt ve süt ürünlerinin zararlı olduğunu ilk defa duydum açıkçası. :D Senin herhangi bir alerjen durumun yoksa kullanmanda bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı