Bully Scholarship Edition hatalı bir oyun mu?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Steamdan bully scholarship Edition almayı düşünüyorum ama steamdaki incelemelerde "oyun sürekli çöküyor" ve "pc sistemi iyi olmasına rağmen kasıyor" diye inceleme yapanlar var. Sizce bully scholarship Edition hatalı bir oyun mu? Oyun herkeste çöken bir oyun mu? Son olarak oyuna GTA San Andreas'teki gibi mod yükleyebilir miyim? Benim PC işletim sistemi: Win 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılla ne alakası var? Half Life'ta kaç yıllık oyun, takır takır çalışıyor ama. Daha çok fazla eski oyun rahatlıkla çalışabiliyor. Boş Rockstar fanboyluğu yapma bana.
Her Rockstar oyunu PC de rezalet çalışır. Rezalet çalışmasa bile çıkışı hep sorunlu oluyor.

Ne yapalım? Oyunu oynamak için Windows 7 mi kuralım bilgisayarımıza? Optimize edip, çalıştırsınlar. Koskoca Rockstar.
Neden bu kadar sert konuştuğunuzu anlayamadım? gayet düzgünce belirtmiş fikrini arkadaş, siz neden böyle bir üslup ile yazdınız merak ettim. Ayrıca doğru da söylemiş, 12-13 yıllık oyuna optimize bekliyorsanız size kolay gelsin.

Aynen aynen, çalıştırabilirse....

2006 yılında PS2'ye çıkıyor, sonra 2016 yılında PC'ye geliyor.

Bir ihtimal oyunu konsol üzerinde portladılar.

Yapacak bir şey yok, oyun eski, firma bunu güncelleme getirip ne yapsın?
Çünkü bu oyuna para veriyoruz. Para verdiğimiz bir ürünün düzgün çalışması gerekir. Eski olması bir mazeret olamaz.

İkisi de Rockstar oyunu ve ikisine de şu haliyle para verilmemesi gerekir bence. Hadi GTA IV biraz olsun düzelttiler ona bir şey demiyorum. Ancak diğer eski oyunlara güncelleme yapılmalı.
Demek ki oyun fazla tutmamış.

Firma eski oyunlarla uğraşmıyor, belli zaten.

Yapacak bir şey yok, güncelleme için fazla umut beklemeyin.

Geri
Yukarı