Bulmacayı çözene 100 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam çekiliş yapmak yerine neden insanları zorluyorsunuz? Bence çekiliş yapmalısınız.
Hocam arkadaş sanırım bulmaca yetenekli mi onu merak etti ödülü de yüksek tutunca uğraşıyor.
10TL için kimse uğraşmaz.
Tüm rakamları topladım, bir de o harfleri yazdım. Ama olmadı. Ya bununla uğraşılmaz bence.
-Sağdaki yazı: Önceki.
-Soldaki yazı: Poçflı.
-Orhun alfabesinin üstündeki rakamlar: GÖKTÜRK
-Alttaki Orhun alfabesiyle yazılmış yazı: "o olmsaydı şoan bo ayzyı ayzmay olçkatm"
-Sağ alttaki yazıda harflerin alfabedeki sırayla eşit olduğu ipucunu veriyor: A-1, B-2, C-3.
-Soldaki yazılardaki harfler, sağdaki harflerin bir sonrası (I-İ hariç)
-Sol üstü bulamadım. Hep saçma bir şey çıkıyor.

Benden bu kadar. Bulan kişi isterse pay verebilir.

Mesaj sayısı yerine katılım tarihi daha iyi olmaz mıydı? 😕

-Sağdaki yazı: Önceki.
-Soldaki yazı: Poçflı.
-Orhun alfabesinin üstündeki rakamlar: Göktürk.
-Alttaki orhun alfabesiyle yazılmış yazı: "o olmsaydı şoan bo ayzyı ayzmay olçkatm"
-Sağ alttaki yazıda harflerin alfabedeki sırayla eşit olduğu ipucunu veriyor: A-1, b-2, C-3.
-Soldaki yazılardaki harfler, sağdaki harflerin bir sonrası (ı-i hariç)
-Sol üstü bulamadım. Hep saçma bir şey çıkıyor.

@16986 adlı üye bulmuştur ben sadece hatırlansın diye tekrar yazdım.

Sol üst M.Ö 3500 anlamına geliyor sol alttaki yazıda o olmasaydı bu yazıyı yazamıyor olacaktım yani yazıyı ifade ediyor poçflı Sez(a)r şifrelemesini ifade ediyor benim hakkım bitti vereceğim ipucular bunlar.

Çözemeyeceğimi bildiğimden uğraşanları izleyen ben:
images.jpeg

Sol üst M.Ö 3500 anlamına geliyor sol alttaki yazıda o olmasaydı bu yazıyı yazamıyor olacaktım yani yazıyı ifade ediyor poçflı Sez(a)r şifrelemesini ifade ediyor benim hakkım bitti vereceğim ipucular bunlar.
Benim hakkımda bitti ben sadece yardımcı olabilirsem diye olmaya çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı