Bulmacayı çözene 100 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın tüm ipucularını birleştiriyorum sol altta o olmasaydı şu an bu yazıyı yazamıyor olacaktım diyor onun üstündeki şeyde göktürk yazıyor sağdaki yazıda önceki sağ alttaki yazıda da sayılar alfabe ile orantılıdır gibi bir şey yazıyor sol üstte m. Ö 3500 yazıyor sol tarafta poçflı yazıyor o da @Enes3078'in söylediğine göre sezar şifrelemesini anlatıyor sezar şifrelemesinin ne olduğunu bilmeyen internete yazabilir.
poçfl işte önceki değil mi
Solda ki POÇFLI sağda ki Önceki
soldaki de önceki çıkıyor.

Bakın tüm ipucularını birleştiriyorum sol altta o olmasaydı şu an bu yazıyı yazamıyor olacaktım diyor onun üstündeki şeyde Göktürk yazıyor sağdaki yazıda önceki sağ alttaki yazıda da sayılar alfabe ile orantılıdır gibi bir şey yazıyor sol üstte m. Ö 3500 yazıyor sol tarafta poçflı yazıyor o da @Enes3078'in söylediğine göre Sezar şifrelemesini anlatıyor Sezar şifrelemesinin ne olduğunu bilmeyen internete yazabilir.

Oradaki tüm ipuçlarını ilk bulanlardan biri oldum ama tüm haklarımı kaybettim. Umarım cevap saçma bir şey çıkmaz ya :D

Hakkımı kaybetmemek için kaç saatir çözmeye çalışıyorum bu ne ya ama çok az kaldı.

Oradaki tüm ipuçlarını ilk bulanlardan biri oldum ama tüm haklarımı kaybettim. Umarım cevap saçma bir şey çıkmaz ya :D

Vallahi ya bulmadığım şey kalmadı benim yanlış cevaplarım önceki ağaç, önceki yazı, önceki çağa, önceki ilaç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı