Bulut Depolama Kapasite?

Lithium

Hectopat
Katılım
3 Mart 2013
Mesajlar
375
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
57
Yer
Adana
Arkadaşlar şimdi bana e-kitapları, fotoğrafları, pdf, videoları dosyalarını depolamak için yaklaşık 10-15 GB'lık bir alan lazım. Dropbox 2 GB veriyor, iCloud da 5 GB vermiş ama ona depolanıyor mu pek emin değilim. Bir de bütün dosyalarım tek yerde olsun istediğim zaman PC'ye filan aktarabileyim istiyorum.

Acaba ne önerirsiniz? Siz hangisini kullanıyorsunuz? Mümkünse hem iOS, hem Android hem de PC'de aktarım yapabileceğim bir bulut olsun. Özellikle iPhone-iPad de 3.parti yazılım desteklerse iyi olur. Mesela bir pdf dosyasının üzerinde çizim filan yapmak istediğimde buluttan pdf yi bulup ilgili program da açabilmeliyim.

Bazı bulutların kapasitelerini ücretsiz arttırma özelliği varmış galiba. Mesela box.com Sony ve Lg cihazlara 50 GB alan veriyormuş. iPhone, iPad, Samsung Galaxy S3 veya Note 2 için de böyle bir kampanya var mı? Ya da bunlarla hiç uğraşma al bir camera connection bir de SD kart oraya atıp kullan mı dersiniz?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Katılım
28 Ağustos 2011
Mesajlar
9.377
En iyi cevaplar
9
Beğeniler
3.872
Yer
Ankara
Dropbox'un Samsung telefonlar için 50 GB ücretsiz alan kampanyası vardı. Ben de ondan yararlandım. Dropbox'un yelpazesi geniş. Her türlü platformda kullanma imkanı veriyor. Temel program olduğu için çoğu 3. parti yazılım da destek veriyor zaten.
 
Yukarı