Bulut Depolama Önerisi

MERT BATU

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kısaca anlatayım bulut depolama arıyorum. Sıkıntılı olmasın 3098 tane fotoğrafım var içinde, videolarda var 15 GB yeter diye düşünüyorum. Yani akşam yatmadan önce başlatim sabaha bitsin hesabından.

Arkadaşlar merhaba, kısaca anlatayım bulut depolama arıyorum. Sıkıntılı olmasın 3098 tane fotoğrafım var içinde, videolarda var 15 GB yeter diye düşünüyorum. Yani akşam yatmadan önce başlatim sabaha bitsin hesabından.

Hocam FHD 3 5 dakika video zaten 1 GB civarı yer kaplıyor. Fotoğraflarda çözünürlüğüne bağlı kalitesine yani. Biraz daha yükseltme şansın varsa yükselt benim 15 dakika videom var depolama alanı doldu diye Google Drive'dan mail gelip duruyor. Sende kullanacaksan eğer 50 GB tarzı bir şey almanı öneririm. İleriye de bakacaksan ver ama tam ver yani bütçe var ise.

15GB yeter ise Google Fotoğraflar, Google Drive
Yani şuan onla cebelleşiyorum, bir türlü yapamadım.

Hocam FHD 3 5 dakika video zaten 1 GB civarı yer kaplıyor. Fotoğraflarda çözünürlüğüne bağlı kalitesine yani. Biraz daha yükseltme şansın varsa yükselt benim 15 dakika videom var depolama alanı doldu diye Google Drive'dan mail gelip duruyor. Sende kullanacaksan eğer 50 GB tarzı bir şey almanı öneririm. İleriye de bakacaksan ver ama tam ver yani bütçe var ise.
2958 fotoğraf, 131 video var. Videoların çoğu zaten indirilmiş videolar maksimum 20 saniye, kamerada 1080fps HD çekiyor. Xiaomi uyarı veriyor ayın 4'ünde silinecekmiş yedeklenmeyen fotoğraflar.

Yani şu an onunla cebelleşiyorum, bir türlü yapamadım.

2958 fotoğraf, 131 video var. Videoların çoğu zaten indirilmiş videolar maksimum 20 saniye, kamerada 1080FPS HD çekiyor. Xiaomi uyarı veriyor ayın 4'ünde silinecekmiş yedeklenmeyen fotoğraflar.

Yani hocam yetmez bence. Ama deneyin yani ben yetmeyeceği kanaatindeyim.

Geri
Yukarı