Bulut Tabanlı Oyun Hizmeti GeForce Now Hizmete Başladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Bulut Tabanlı Oyun Hizmeti GeForce Now Hizmete Başladı
GeForce-Now.jpg

NVIDIA, bulut oyun hizmeti GeForce Now’un iki yılın ardından beta aşamasından çıktığını duyurdu. Oyuncu kitlesinin merakla beklediği GeForce Now uzun bir süre sonra resmi olarak çıkış yaptı. GPU üreticisi beta ...

Devamı: Bulut Tabanlı Oyun Hizmeti GeForce Now Hizmete Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dün Founders Edition satın aldım ve 1 aylık ücretsiz deneme hakkı verdiler. Eve gittim denedim ve çok memnun kaldım. Bilgisayarım patates bir sistem olduğundan Ultra ayarlarda The Witcher 3 veya Rainbow Six oynamayı dört gözle bekliyordum ki o da gerçekleşti, yağ gibi akıyor oyunlar(Normalde en düşükte 30-40 FPS arası oynuyorum iki oyunu da, hatta Witcher'da bu değerler 20'lere inebiliyor. ). Tek sorun sunucuların Türkiye'ye biraz uzak olması sebebi ile yaşanan ufak bağlantı problemleri ve görüntünün arada pikselleşmesi. Onlar da çözülür diye düşünüyorum yakında, NVIDIA gerçekten başarılı bir iş çıkarmış tebrik etmek lazım. Türkiye'ye biraz daha açarlarsa bu uygulamayı iyi KÂR ederler gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mi beceremedim uygulamadan mı bilemiyorum. Şimdi ben bunu indirdim, kurdum. Sonrasında oyunlara baktım. Metro Redux gözüme çarptı. Oynayayım dedim, "oyuna erişmekte olduğunuz Steam hesabı ile oturum açınız" diye bir uyarı verdi. E Steam'de ben bu oyuna sahip değilim? O zaman uygulamanın ne anlamı kalıyor? Anlamadım vallahi. Bir de free versiyonda "1 saat oyun süresi" diye bir şey var, o dikkatimi çekti. Beğenmedim açıkçası.

Ben mi beceremedim uygulamadan mı bilemiyorum. Şimdi ben bunu indirdim, kurdum. Sonrasında oyunlara baktım. Metro Redux gözüme çarptı. Oynayayım dedim, "oyuna erişmekte olduğunuz Steam hesabı ile oturum açınız" diye bir uyarı verdi. E Steam'de ben bu oyuna sahip değilim? O zaman uygulamanın ne anlamı kalıyor? Anlamadım vallahi. Bir de free versiyonda "1 saat oyun süresi" diye bir şey var, o dikkatimi çekti. Beğenmedim açıkçası.
Uygulama iyi bir sistemi olmayanlar ve farklı bir cihazdan oynamak isteyenler için. Mesela telefondan Fortnite oynamak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı