Bunadeger.com'dan alınan Windows lisansı çalışmıyor

Arkadaşlar, lisansı giriyorum ama hatalı diyor. Adamlara yazdım iade için, kabul etmiyorlar. Hatalı olduguna dair ekran görüntülerim mevcut. İade hakkım yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapmıyorlar anlamıyorum zorundalar.

1620675014420.png

Sizde keşke düzgün bir yerden alsaydınız.

Doğru girdiğinizden emin olun, en azından daha önce kullanıldı gibi bir hata vermesini beklerdim, öyle olmuyorda olabilir bilmiyorum, değişim isteyin böyle satıcılar Key çalışmadığı zaman yenisi veriyorlardı.

İçerik karman çorman. Her telden ürün karışık bir şekilde listelenmiş ve kodlar normale göre bile çok ucuz.

Yine iyi güvenip alışveriş yapmışsınız gerçekten. Eğer kredi kartı bilgisi verdiyseniz önlem almanızı tavsiye ederim. Site hiç güven vermedi.

Doğru girdiğinizden emin olun, en azından daha önce kullanıldı gibi bir hata vermesini beklerdim, öyle olmuyorda olabilir bilmiyorum, değişim isteyin böyle satıcılar Key çalışmadığı zaman yenisi veriyorlardı.
İade etmek istiyorum kuşkulandım zaten.
İçerik karman çorman. Her telden ürün karışık bir şekilde listelenmiş ve kodlar normale göre bile çok ucuz.

Yine iyi güvenip alışveriş yapmışsınız gerçekten. Eğer kredi kartı bilgisi verdiyseniz önlem almanızı tavsiye ederim. Site hiç güven vermedi.
Sanal kart hocam problem yok.

Eğer iade veya değişim alamazsanız, paranız boşa gitmiş olur yine ama üzülmeyin şu konuyu inceleyerek herhangi bir güvenlik riski olmadan etkinleştirebilirsiniz;

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı