Burak Alkan ve Recep Baltaş'a teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Technopat Foruma üye oluş tarihim 11-17-2011 olarak görünüyor, Bu Forumda bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum ama, Özellikle Burak beye ve Recep Beye çok teşekkür etmek istiyorum bu iki bilgisayar dahisi hiç sıkılmadan hiç bir karşılık almadan, en üst düzey seviyede (özellikle yıllardır cevabını bulamadığım sorularda bile) bizlere yardımcı oluyorlar. Buradan sizlere bir kez daha Teşekkür ederim saygılar. İnşallah Technopat forum Türkiyede sizin gibi emektarlar sayesinde en iyi olacaktır.

Teşekkürler. Technopat forum sizler gibi seviyeli kullanıcılar ve bizler gibi "hit" almak için çöp içerik peşinde koşmayan kişiler sayesinde yükselecektir. Linkleri görmek için üye olmanıza gerek yok :) Özgürlüğün ve bilginin tadını çıkarın ;)

Yaptıklarımızı kopyalayabilirler ama bilgimizi asla. Paylaşım, "emeğe saygı" deyip te kaynak linkini göstermemek kadar basite indirgenecek bir şey değildir. Bilgiyi paylaşıp gibi yapıp linkleri ve içeriği gizlemiyoruz. Muslukları açtık. Bilgi aksın!

Technopat forumun tek isteği, düzgün bir Türkçe kullanılmasıdır. Bu sayede kullanıcılarımızın mükemmel düzeyde iletişim kurabileceğine inanıyoruz.

Dip Not: Bazen biraz sinirli ve ukala olabiliriz, gençliğimize verin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı