Burası teknoloji forumu

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  

Öncelikle Technopat'ı her zaman savunmuşumdur. Technopat her anlamda diğer platformlara ve bizlere öncü olmuştur (4K yayına geçmesi, XenForo 2.0, Türkçe kuralları vb. gibi her anlamda). Hal böyleyken aynı inovatifliği üyelerden de görünce insan mutlu oluyor ve burada takılmak istiyor. Ergenliğimi burada geçirdim, belli bazı kararları vermeden önce buraya danıştım, güzel insanlar tanıdım. Mesela @Neşeli Enginar ile bira muhabbetleri olunca, @BilgisayarKurdu ile bisiklet muhabbetleri olunca burası hiçte teknoloji forumu diye düşünmedim.

Yukarıda mesajla gelince, kullanıcı adım ve profil fotoğrafım ne alaka onu hiç anlamadım. Kullanıcı adım bir müzik grubunun ismi, profil fotoğrafım ise Bakunin'in fotoğrafı (komünist veya anarşist değilim). Ha bunu nereye bağlayacağım derseniz, özetle tabii ki de bu hayatta bir uzmanlık alanınız olsun. Ama dışarıda hayat var. Tüm tatları tatmaya bakın, açık fikirli, açık görüşlü olun. Dışarıda hayatta kalmamız gerek. Tek bir disiplin değil de disiplinler arası çalışalım, her şeyden az da olsa bilgimiz olsun. Çok mu şey istiyorum be. 😀

5, 5, 5 senedir ara ara baktığım bu ortama sadece teknoloji forumu olarak adlandırılması biraz beni üzdü, bu yüzden içimi döktüm. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar "ayak serçe parmağındaki kararma" için başlık açıyor. Hangi teknoloji?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı