Burcunuz ve Sevdiğiniz Burç

Kimse burçlarla ilgilenmiyormuş yav. :D
Ben ilgilenirim ya açıkçası insanların özelliklerini taşıdığını düşünürüm yani:) En azından tecrübelerime ve tanıdığım insanlara göre diyeyim:) Ama dediğin gibi şaşırdım cidden çoğunluk "burç mu o ne" kafasında galiba:)

Ben düşünmüyorum inanıyorum. :D
Yani o manada dedim aynen ben de:) Mesela kendi burcumdan insanların çok fazla ortak özellik ve tarzı olduğunu gördüm hep. Ayrıca bazı bir iki burç da aynı bu şekilde.

Yay burcu dünyada en az bulunan burçmuş ama burada maşallahımız var :ROFL:

Yay burcuyum. Yengeç'le başlayıp Yay'la sona eren aradaki burçları seviyorum. Çünkü tüm sevdiklerim o aralıkta. Yengeç-Aslan-Başak-Terazi-Akrep-Yay. Diğer yarısı hakkında hep kötü deneyimlerim var.

Yay burcu dünyada en az bulunan burçmuş ama burada maşallahımız var :ROFL:

Yay burcuyum. Yengeç'le başlayıp Yay'la sona eren aradaki burçları seviyorum. Çünkü tüm sevdiklerim o aralıkta. Yengeç-Aslan-Başak-Terazi-Akrep-Yay. Diğer yarısı hakkında hep kötü deneyimlerim var.
Şimdi sen söyleyince bir an "Hakkaten ha:kararsız:" oldum resmen:) Dizilim de farkediyor demek ki:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı