''Burnumu karıştırmıyorum'' diyen insan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal insandır. Burnunu karıştıran insandan daha normaldir. Milletin içinde burnunu karıştırmıyorsa kimseyi ilgilendirmez.

Hepinizin burnunuzu karıştırıp milletle tokalaştığını düşünüyorum. Böyle bir pislikliğe ben hayvanlık derim, siz ne derseniz deyin :D
Burnumu karıştırıyorsam elimi yıkarım herhalde. Ya da peçeteyle silerim. O kadar değil.

Üstte bir arkadaş hayvanlık yazmış da ne alaka ki?
Sanki kendisi hiç karıştırmamıştır. Saçma bir düşünce yapısı.

Tavsiye etmem ama milletin yanında (Tuvalette) sümkürmektense peçete yardımıyla almayı tercih ederim.
Hepinizin burnunuzu karıştırıp milletle tokalaştığını düşünüyorum. Böyle bir pislikliğe ben hayvanlık derim, siz ne derseniz deyin :D
Millet elini yıkıyor ama. Mantığınıza göre merdivenleri de tutuyoruz. Dünya kadar mikrobu kendimize çekiyoruz ama yine de o elle kaşık da tutuyoruz. Saçma bir düşünce yapısı bence.

Mantığınıza göre merdivenleri de tutuyoruz. Dünya kadar mikrobu kendimize çekiyoruz ama yine de o elle kaşık da tutuyoruz.
Yemekten önce ve sonra eller bol sabunla yıkanır... Restoranlarda yemek yerken kaşığı peçeteyle dahi silen birisiyim :)
Sanki kendisi hiç karıştırmamıştır. Saçma bir düşünce yapısı.
Çocuk yaşta elbet yapmışımdır, büyüdükten sonra normal bir davranış olmadığını anlayıp bırakmışımdır.

Sümkürmek ile burun karıştırmak aynı şey değil. Anlamadığınız kısım bu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı