Bursa anakart tamir için servis önerisi

Googleye maps yaz. Bulunduğun bölgeyi bul sağ tıkla yakın çevrede ara de oraya "Bilgisayar tamir servisi" yaz. Çıkan sonuçlara tek tek tıklayıp yorumları oku. Sonra telefon ile arayıp konuşursun.

Gönderebiliyor isen markanın kendi servisine göndermeni tavsiye ederim. Bursa'da bende zamanında Bios Update yaptırmak için çok servis aramıştım ve çoğu elinde parça bile olmayan dandik merdiven altı işletmeler.

Hocam onu düşünebiliyorum tecrübe duymak istiyorum :) batmanda tamirci ye götürdüm bırak sorunu çözmeyi sorunun neden kaynaklandığını bulamadı.
Msi teknik servisini biliyorum garanti olmayınca servis yerine yeni kart almak daha mantıklı pahalı oluyor ücretler
Hocam ekrana görüntü alamadım psu Ram hdd VS başka pc de test edildi test edemediğim cpu ve anakart kaldı

Electropazar var problemim olduğunda genelde oraya götürürüm. Fiyatları uygun ve yeterince bilgililer bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı