Bursluluğu nasıl kazanamadım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba reis aynı şey bende 2 sene üst üste oldu kontenjan dolduğu için öyle oluyor 500'den almaya başlıyorlar zaten öğretmen çocukları suriyeliler vs 155 küsur puan onlardan dolayı pek kontenjan kaldığı söylenemez.

Vallaha oyle gecen senede 455 ıle kazanamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-28-09-11-33.png
    Screenshot_2020-09-28-09-11-33.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 60
Merhabalar kısa süre önce iokbs sınavına girmiştim. Ve sınavdan aşağıda görmüş olduğunuz puanı aldım:

Eki Görüntüle 683201

Kazanamadı yazıyor ancak sınava girdikten sonraki gün taban puanlara bakmıştım. Neredeyse tüm haber sitelerinde aynı puanlar söyleniyor. Haber sitelerindeki puanlara göre sınavı kazanmış olmam gerek. Birçok siteye baktım ve baktıklarımın hepsi böyle.
Haber linkleri:
MEB ile 2020 Bursluluk taban puanı kaç? İOKBS Bursluluk sınavı kaç puanla kazanılır, taban puanı kaç?
2020 Bursluluk taban puanları! Bursluluk 5,6,7,8,9,10,11. sınıf boş kontenjanlar listesi
2020 PYBS İOKBS 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. sınıf taban - tavan puanları kaç? Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
Bursluluk sınavı taban puanı kaç? 2020 İOKBS bursluluk sınavını kazanmak ve burs almak için kaç net puan gerekli? Bilgiler burada!
Bu haber siteleri puanları rastgele mi yayınlıyor yoksa kazanamadı kısmında farklı bir şey mi var beni aydınlatabilir misiniz?
Hocam ben 8. sınıfım, bu sene 9'a geçtim. 394 ğuan yaptım ve normal olarak kazanamadım. Bu sene taban puan 470'lerdeymiş.

Ben 450 ile kazanamadım. Geçen sene bizim okulda bir arkadaşım var, bir sene önce 440 ile almış. Nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı