Bursluluk sınavı nasıl kazanılır?

Anonymous37

Hectopat
Yer
hiçbiryer
Daha fazla  
2021 bursluluk sınavına gireceğim. 7. sınıfım. 5. sınıfta 441, 6. sınıfta 447 puan almıştım. Nasıl kazanacağım bu sınavı? Ne yapsam kazanamıyorum. Dikkati çok çabuk dağılan birisiyim. Nasıl kazanacağım bu sınavı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırma yaparak, bu kadar basit. Dikkat egzersizleri, çalışmayı verimli hale getirme yolları gibi şeyleri araştır. Bunu direkt bu şekilde sorduğuna göre uyguladığın yöntemde eksiğin var.

2021 bursluluk sınavına gireceğim. 7. sınıfım. 5. sınıfta 441, 6. sınıfta 447 puan almıştım. Nasıl kazanacağım bu sınavı? Ne yapsam kazanamıyorum. Dikkati çok çabuk dağılan birisiyim. Nasıl kazanacağım bu sınavı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bundan tam 12 sene önce 5. sınıfta babam bana çıkmış sınav sorularını getirmişti sınavı kazanirsan o para senin demişti o sene tam net hatırlamıyorum 450-460 puan arası bir şey ile kazanmıştım. Onemli olan istemek, istedikten sonra dikkatini de toplarsın bir de tabii ki bolca soru çözmek.

Bundan tam 12 sene önce 5. sınıfta babam bana çıkmış sınav sorularını getirmişti sınavı kazanirsan o para senin demişti o sene tam net hatırlamıyorum 450-460 puan arası bir şey ile kazanmıştım. Onemli olan istemek, istedikten sonra dikkatini de toplarsın bir de tabii ki bolca soru çözmek.
ama kaç senedir giriyorum kıl payı kaçırıyorum her sene çok çalışıyorum kitap okuyorum deneme çözüyorum soru çözüyorum olmuyo ne yapmam lazım
peki 2021 7.sınıf taban puanı ne kadar düştümü geçen seneye göre

Son düzenleme:

Geri
Yukarı