Burun akıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan LynxC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 689

LynxC

Hectopat
Burnum deli gibi akıyor sabahtan beri. Grip olmuşum sanırım. Bu burun akıntısı nasıl hızlı bir şekilde geçer? Bunun yüzünden yarın okula gitmemeyi düşünüyorum çünkü. Peçeteyle silerek geçmiyor. İlla su ile 1 dakikada falan geçiyor.

Eczanelerden reçetesiz burun spreyi alabilirsiniz. Benim de bahar alerjim vardı ve ilkbaharda çok kötü burnum akıyordu. Sprey sorunumu çözmüştü.

Gripseniz A-ferin Forte diye bir hap var. Burun akıntısını baya hızlı geçiriyor ve abartı yan etkileri yok. Eczanecinize sorarak alıp prospektüsünü bir okuyun. Sıkıntılı bir durum yoksa kullanın biraz.

Günde 2-3 sefer alınan bir hap.

Gripseniz A-ferin Forte diye bir hap var. Burun akıntısını baya hızlı geçiriyor ve abartı yan etkileri yok. Eczanecinize sorarak alıp prospektüsünü bir okuyun. Sıkıntılı bir durum yoksa kullanın biraz.

Günde 2-3 sefer alınan bir hap.
Hocam nurofen attım sizce işe yarar mı?

Burnum deli gibi akıyor sabahtan beri. Grip olmuşum sanırım. Bu burun akıntısı nasıl hızlı bir şekilde geçer? Bunun yüzünden yarın okula gitmemeyi düşünüyorum çünkü. Peçeteyle silerek geçmiyor. İlla su ile 1 dakikada falan geçiyor.
Ben burnuma peçete tıkıp 1 saat bekliyorum yada daha fazla hepsi geliyor otomatik çıkıyor.

Geri
Yukarı