Burun estetiği fiyatları nasıldır?

Devlet hastanesinde iyi bir plastik cerrah bulursan ucuza yaptırabilirsin heleki içi sorunlu ise sosyal güvenlik kurumu ücreti karşılıyor. Ben işinin ehli bir doktor tarafından ameliyat edildim gayet memnunum ama bazıları da var ki devlet hastanesinde insanları denek olarak kullanıyor çok kötü burunlar yapıyorlar.

Devlet hastanesinde iyi bir plastik cerrah bulursan ucuza yaptırabilirsin heleki içi sorunlu ise sosyal güvenlik kurumu ücreti karşılıyor. Ben işinin ehli bir doktor tarafından ameliyat edildim gayet memnunum ama bazıları da var ki devlet hastanesinde insanları denek olarak kullanıyor çok kötü burunlar yapıyorlar.
Arıyorum hocam, umarım bulabilirim. Nefes sorunu özellikle polen alerjimin yükseldiği şu dönemde içinden çıkılmaz hale sokuyor.

Merhaba, iyi Sosyaller! Nefes almakta ciddi problem yaşıyorum, burnumun sol tarafı sürekli olarak tıkalı. Ağızdan nefes alıyorum ve bu durum hayat kalitemi oldukça kötü etkiliyor. Burun ameliyatı olmak istiyorum, olmuşken de estetik yaparlar diye düşünüyorum :) Tecrübeli arkadaşlardan konu ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kalın deri vs. durumları varmış.

Fiyatlar şu an nasıldır? İyi doktor tavsiyesine açığım. İstanbul ve Ankara illeri.
Otrivine.

Haftaya İstanbul'da özelde olacağım. 14 bin TL vereceğim. Bir sorun çıkmazsa tabii. Pek şanslı bir insan değilimdir. :D

Geri
Yukarı