Burun estetiği olmalı mıyım?

HeisenBerky

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu konuyla ilgili kafamda sorular var bunları sizlere danışmak istiyorum 6. sınıfta bir kaza geçirdim normalde düzgün olan burnum aşırı şekilde yamuldu 17 yaşıma kadar böyle biçimsiz bir burunla gezdim bu durumdan hiç memnun değilim. Yani bu doğal halim olsa kabullenmekte sorun yaşamazdım ama eski fotoğraflara bakınca istemsizce fazla moralim bozuluyor bu durumda operasyon geçirmeli miyim? Benim durumumda olup ameliyat olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Bir de ne kadar maliyeti oluyor bu işlemin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirse fena olmaz.
Bu eski hali.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu da şu anki.

2.PNG

Burada sizin dış görünüşünüzden daha önemli şeyler var sağlığınız. O kazadan sonra değişen tek şey burnunuzun şekli mi oldu yoksa nefes zorluğu yaşıyor musunuz. Bana kalırsa burun estetiği artık hiç riskli bir operasyon değil benim halam oldu ve gayet düzgün bir süreç ile atlattı. Eğer maddi durumunuz yeterliyse pek düşünmenize gerek yok bence.

Herkese merhaba, bu konuyla ilgili kafamda sorular var bunları sizlere danışmak istiyorum 6. sınıfta bir kaza geçirdim normalde düzgün olan burnum aşırı şekilde yamuldu 17 yaşıma kadar böyle biçimsiz bir burunla gezdim bu durumdan hiç memnun değilim. Yani bu doğal halim olsa kabullenmekte sorun yaşamazdım ama eski fotoğraflara bakınca istemsizce fazla moralim bozuluyor bu durumda operasyon geçirmeli miyim? Benim durumumda olup ameliyat olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Bir de ne kadar maliyeti oluyor bu işlemin bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirse fena olmaz.
Bu eski hali.

Eki Görüntüle 1059490

Bu da şu anki.

Eki Görüntüle 1059491

Hayır asla bizim bir akraba var 23 yaşında yaptırdı yemek yiyemiyor yiyinde burnu kanıyor çok nadir yemek yiyebiliyor.

Bu eski hali.

Eki Görüntüle 1059490

Bu da şu anki.

Eki Görüntüle 1059491

Normalde estetiğe karşıyım ama sizin durumunuz farklı. Estetik yaptırmanız bir problem yoktur, ben dahil tüm forum bunu destekliyoruz.

Annem estetik yaptırdı, bebeken annemin burnuna kafa atmışım ve oradaki bir kemiği kırmıştım.

Pendik şifa hastanesi ve Medipol hastanesini öneririm.

Bu eski hali.

Eki Görüntüle 1059490

Bu da şu anki.

Eki Görüntüle 1059491

Sana bir sağlık sorunu yaşatıyorsa hemen yapmalısın ama sadece görünüşteyse sıkıntı onu biraz araştır derim bazı yerler çok pahalı yapabiliyor.

Eğer sizi gerçeten rahatsız ediyorsa olmalısınız. Ablam burnunu beğenmediği için estetik yaptırdı 9.000TL verdi. İlk önce doktora gidin sonra estetikçiye gidin.
Hayır asla bizim bir akraba var 23 yaşında yaptırdı yemek yiyemiyor yiyinde burnu kanıyor çok nadir yemek yiyebiliyor.

Kendi hatası, ilk haftalarda burnunu çok iyi korumalısın hatta uyurken sırt üstü uyumalısın. Geçmiş olsun. Sizin yanıtıza inanıp vazgeçer. Doktorda hatalı olabilir tabii

Hayır asla bizim bir akraba var 23 yaşında yaptırdı yemek yiyemiyor yediğinde burnu kanıyor çok nadir yemek yiyebiliyor.
Aç mı geziyor? Sizin bahsettiğiniz durum hemen estetikten sonra oluşan iyileşme aşaması. Eğer burada ise gayet normal. Yalnız sizin dediğiniz saçma bir durum ve bir sağlık durumu tekrardan doktora gitmesi gerekir.
Kendi hatası, ilk haftalarda burnunu çok iyi korumalısın hatta uyurken sırtüstü uyumalısın. Geçmiş olsun. Sizin yanıtıza inanıp vazgeçer. Doktorda hatalı olabilir tabii.
Evet saçma sapan cevaplar verip korkutmamalıyız. Herhangi bir kanıta dayanmadan.

Sağlığınız açısından sorun teşkil etmeyecekse ve bu durum sizi psikolojik açıdan rahatsız ediyorsa yaptırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı