Burun Tıkanıklığı ve Solunum Zorluğu

Roar

Decapat
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 6 aydır falan burnum tıkalı. Br gün açılıyor, bir gün kapanıyor.
Doktora gittiğimde burun kemiğinde sıkıntı var bu da 18 yaşında ameliyat oluyor dedi.
Bu durum uyku kalitemi çok etkili oluyor, sabah uyandığımda ağızım kupkuru oluyor.
Çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burun kemiğinde yada kıkırdağında eğrilik varsa düzelttirmelisin. Bunun için senden tomografi çektirmeni isteyecekler. Biraz radyasyona maruz kalacaksın ama başka yolu yok. Görüntülerden eğriliği tam anlamıyla saptarlar ve gerekirse ameliyat olursun. Ben oldum çok rahatladım. Eskiden olduğu gibi zor değil artık bu ameliyatlar. Detayları doktorla konuşsan daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 6 aydır falan burnum tıkalı. Br gün açılıyor, bir gün kapanıyor.
Doktora gittiğimde burun kemiğinde sıkıntı var bu da 18 yaşında ameliyat oluyor dedi.
Bu durum uyku kalitemi çok etkili oluyor, sabah uyandığımda ağızım kupkuru oluyor.
Çözüm var mı?
Aynı sorun bende de var 18'i bekle dediler. 😞

Çözüm var mı?
Aynı sorun bende de var doktor 18 yaşına kadar beklemem gerektiğini söyledi ve 2 hap ve 1 burun spreyi verdi o ilaçları kullanınca burnun açılıyor ve ilacın yan etkisi seni uyutuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı