Burun ve yüz estetiği

Xed

Hectopat
Ben de çogu insan gibi burnumdan şikayetciyim ve estetik kararı gerçekten kafama yattı %99 olmayı planlıyorum fakat yüzüm de tombul. Benim anneme çektiğimi söylerler genelde. Ben de çene hatlarımın ve yüzümün belirgin olmasını istiyorum. Bu 2 estetiği yapsam sizce istediğim görünüme kavuşur muyum arkadaşlar, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanınmaz dereceye gelmek tam bir üzüntüdür. Burnundan neden şikayetçisin? Heralde sürekli selfie çekiliyorsun. Yüzünü gerdirecen sonra dudakların uyuşmaması ile ortaya çıkacak yüz hatları belkide bir daha ortama çıkmak istemeyeceksin. Yüz tombulluğundan kurtulmak istiyorsan bu işte ciddi bir doktora başvur. Birinin bir yanlışı belki ömürlük hüsran...

Estetik ile istediğin görüntüye kavuşursun. Ama bu sana pahalıya patlar.
Tahmini fiyat nedir acaba bilgin varmı dostum
Tanınmaz dereceye gelmek tam bir üzüntüdür. Burnundan neden şikayetçisin? Heralde sürekli selfie çekiliyorsun. Yüzünü gerdirecen sonra dudakların uyuşmaması ile ortaya çıkacak yüz hatları belkide bir daha ortama çıkmak istemeyeceksin. Yüz tombulluğundan kurtulmak istiyorsan bu işte ciddi bir doktora başvur. Birinin bir yanlışı belki ömürlük hüsran...
Şekil bozukluğu yok aslında sadece büyük bu durumda beni rahatsız ediyor bu yüzden estetik istiyorum dediğin gibi iyi bir doktora başvurmam gerekiyor fakat yüzü yapan doktor zaten diğer yüz hatlarına bakarak onlara uyacak şekilde yapmıyor mu

@Xed Twitter da görmüştüm burun için rinoplasti yaptırmak yani; burna kalıcı şekil verme işlemine 25 bin TL istemişlerdi. Ama tabii ki bu hastaneden, hastaneye ve operasyondan operasyona değişir.

Eğer ciddi manada yaptıracaksan internetten sorma fiyatını, direkt kuruma git ve fiyat al. Ama estetik öyle 5-10 bin TL değil haberin olsun, biraz tuzludur.

@Xed Twitter da görmüştüm burun için rinoplasti yaptırmak yani; burna kalıcı şekil verme işlemine 25 bin TL istemişlerdi. Ama tabii ki bu hastaneden, hastaneye ve operasyondan operasyona değişir.

Eğer ciddi manada yaptıracaksan internetten sorma fiyatını, direkt kuruma git ve fiyat al. Ama estetik öyle 5-10 bin TL değil haberin olsun, biraz tuzludur.
Ahaha 25 bin mi 😂 dostum sen direk en popüler doktorların aldığı ücretleri söylüyorsun. Devlette yaptırmak istersen iyi bir doktor bulup 3bin tl civarında özelde ortalama 10bin civarında yaptırabilirsin. Yalnız tek ameliyatta istediğin görüntüye kavuşman biraz zordur genelde rinoplasti ameliyatında :D çoğu insan 2. Hatta 3. Ameliyatını da oluyor. Burnunda deviasyon ya da konka hipertrofisi yoksa bulaşma derim.

6.000'e de yapan var, 40.000'e de. Ben burun ameliyatı düşünüyordum, Hollanda'da çalışan bir doktor tanıdık bulduk, adam zaten ödüllü, bilinen birisiymiş. Ara sıra Türkiye'ye geliyormuş, konferans harici, ameliyat için. Anlaşmıştık onunla, 32.000TL'ye. Ayrıca bu paraya pek çok bakım da dahil, adam birkaç yıl sonra yüzünün nasıl görüneceğinin bile bir haritasını çıkartıyormuş, yurt dışında kullanılan bir teknoloji muthemelen, bilmiyorum. 19 yaşındayım, biraz daha geçmesini bekliyorum, acelem yok zaten. Millete iyi görünmek için değil isteğim bu arada, hep kötü görünmüştür bana. Ne çevrem, ne arkadaşlarım kötü olduğunu söylemedi, belki de alıştıkları için. Parası ne kadar olursa olsun, bulabileceğim en iyi doktora yaptıracağım, o da bu adam şimdilik, sağlık sonuçta.

3 bin TL'ye burun estetiği yaptırmak mı? Tamam.
Ah ah bir de bilmiş bilmiş konuşuyorsunuz :D öğrenci olmamın yanısıra daha bu yaz burun ameliyatı oldum ve emin ol fiyatları biliyorum :D devlette estetik amaçlı olan rinoplasti ameliyatı için 3.000TL talep ediliyor özelde ise gittiğin yere göre bu fiyat değişir ancak çok uçuk kaçık yerleri bi kenara bırakırsak 10bin TL civarına rahatça yaptırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı