Çözüldü Bus Simulator 2018 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DiyarERAY

Decapat
Selamlar yaklaşık 1 haftadır uğraştıran bir DirectX hatası var vüsual C++ sürümlerini komple kaldırım tekrar en güncel sürümlerini yüklememe rağmen hala DirectX hatası alıyorum bus Simulator 2018 oyununu yükledim nafile bir türlü açamıyor ana ekranda oyundan atıyor oyunun kendi dosya konumundan da açsam 0xc00007b sorunuyla karşılaşıyorum lütfen bir yardımcı olun bu işten anlayanlar olur elbet.

Çözüm
Bunu silin;

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Şunu yükleyin;

Ek olarak raporu tam almamışsınız gibi geldi bana, düzelmezse yeni bir rapor oluşturup paylaşın.
Yok hocam yine aynı DirectX yükleme ekranını veriyor onu da yükledim yine yükleme istiyor tıklıyorum bu sefer sadece silme işlemi çıkıyor siliyorum yine aynı.
Anlaşılan kaldık böyle :)

Son olarak denetim masasını açıp program silme bölümüne gelin orada sol tarafta Windows özelliklerini aç veya kapat yazıyor ona bas. Oradan eski bileşenlere gel alta indir directplay seç uygula tamam de.

adsiz2-png.250856

Benim attığım ilk resimdeki gibi yine hata veriyor abi ne olabilir ki ya hata deyip uyarı veriyor bir önceki Windows 10 sürümünde yaşamamıştım bu hatayı.

Uyarı derken? Kurulum ekranı vardı kurulum ekranından sonra mı veriyor uyarıyı ekran görüntüsün paylaşır mısın uyarının?

Hocam 2 tane resim atmıştım ya hani ilk sayfada ilk resimdeki uyarı çıkmaya devam ediyor hani değişen bir şey yok acaba nerede hata var önceki Windows'ta hiç böyle bir hataya rastlamadık yeminle acaba windowsda mı sorun var.

Sürümden kaynaklı olduğunu düşünüyorsan bu yolu izle.

1903 sürümü bu. Bunu indir bu rehbere görü flash yaz format at eski sürüme bu şekilde dön. Döndükten sonra güncellemeleri kapat ayrıca.

Format atarsan eğer bu paketleri kurmayı da unutma.

Neden rapor oluşturamıyorsun? Biraz daha açar mısın konuyu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu dikkatlice izle, o kadar da zor değil. MediaFire'a yüklersin ardından. Rapor oluşturmadan yardım edemeyiz, mümkün değil.

Not: İlk başta oluşturabildiğinizi görüyorum, az çok. Dikkatli olun, neredeyse benzer işlemleri yapacaksınız.

Son düzenleme:
Neden rapor oluşturamıyorsun? Biraz daha açar mısın konuyu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu dikkatlice izle, o kadar da zor değil. MediaFire'a yüklersin ardından. Rapor oluşturmadan yardım edemeyiz, mümkün değil.

Not: İlk başta oluşturabildiğinizi görüyorum, az çok. Dikkatli olun, neredeyse benzer işlemleri yapacaksınız.

Logfile hocam şimdi bir bakar mısınız oldu mu diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı