ButterFly internet tarayıcısı

404631

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, öncelikle daha betada olduğu için paylaşmıyorum ama yakın zamanda paylaşacağım. Ekran görüntüsünü buraya bırakacağım.

Tarayıcının adı: ButterFly (Kelebek kadar hafif tarayıcı.).
Chromium sürümü: 94.
EasyTabs ve CefSharp kullanılarak C# diliyle yazıldı.

Sol üstteki yeşil ileri ve geri butonları garip gelebilir. Onlar geçici icon zaten. Dediğim gibi daha betada.

ButterFly.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öncelikle daha betada olduğu için paylaşmıyorum ama yakın zamanda paylaşacağım. Ekran görüntüsünü buraya bırakacağım.

Tarayıcının adı: ButterFly (Kelebek kadar hafif tarayıcı.).
EasyTabs ve CefSharp kullanılarak C# diliyle yazıldı.

Sol üstteki yeşil ileri ve geri butonları garip gelebilir. Onlar geçici icon zaten. Dediğim gibi daha betada.

Eki Görüntüle 1189371
Devam edin.Güzel bir şey çıkaracağınıza inanıyorum.

Tarayıcının adı: Butterfly (kelebek kadar hafif tarayıcı.).
Easytabs ve cefsharp kullanılarak C# diliyle yazıldı.

Eki Görüntüle 1189371

RAM'i kötü olan kullanıcılar için çok sade günlük işler için ideal bir şey yapmaya çalışıyorsunuz herhalde hocam iyi işler çıkarabilirsiniz devam edin

Başarılar. Tasarım üzerine düşmeniz gerekli.

Gizlilik amaçlı mıdır? Öyle olsa iyi olur çünkü gizilik temelli tarayıcılar genelde hızlı ve az RAM yiyor.
Bir de açık kaynak olacak mı?

Bildiğiniz gibi Chrome'da olan ve çoğu kişinin kullanmadığı onlarca özellik var. Ben bunlardan kısarak daha hızlı bir tarayıcı yapmaya çalışıyorum.
Aslında tarayıcı değil de yama yapıyorsun diyebiliriz. Tarayıcı diyebilmemiz için HTML'i okuması gerekli. Senin yaptığın Chromium altyapısını kullanmak. Bu kötü bir şey değil ama profesyonel anlamda şeyler değil onu diyorum. Pes etmeyin tabii ki, her şeyin bir başlangıcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı