Butterfly masa tenisi raketi tavsiyesi

Oynayış tarzına göre değişir tavsiyem öncelikle combo raket alman yönünde o bütçede illaki butterfly istiyorsan:
1-atak ve agresif oynuyorsan butterfly Black.
2-savunma ve kontrol üzerine oynuyorsan butterfly Gold
Öneririm ki ben Gold kullanıyorum çok da memnunun Black'in kontrolu zayıf ama spinleri mükemmel karar senin.

Birak Butterfly'i, suna bakmalisin:

N9s ve Mercury II ile topladigim raketle oynuyorum ve o bile Butterfly Black'ten daha iyi. Ustte attigimin tahtasi benimkiyle ayni ve yumusak lastikleriyle gerektiginde defans da yaptiriyor. Daha afresif bir oyun tarzi sergiliyorsan ayni sitede N11s ile toplanan combolar da vardi sanirim.

Butterfly modelleri arasından hangisini önerirsiniz?
Amatör olarak masa tenisi oynuyorum.

Raketim eskidiği için yeni bir rakete geçmeye karar verdim.

300 liraya kadar çıkarım.
Butterfly hazır raketleri fiyatına göre çok kötü performansa sahiptir. Özellikle hazır raket almak istiyorsanız Xiom hazır raketlerinden alabilirsiniz. Ancak tavsiyem hem fiyat olarak hem de performans olarak çok daha iyi olan ve masa tenisi sporunun aslını teşkil eden yapıştırma(kombo) raketlere geçmenizdir. 300-350 tlye oluşturacağınız bir yapıştırma raket 500-600tllik hazır raketlerden daha iyi olacaktır. Keza arkadaşıma aldığımız 160tl kombo açıkça 300tllik yararsız butterfly ve benzeri hazır raketlerden daha iyi.

Not : Kendim daha önce Nittaku ve Butterfly'ın hazır raketlerini kullandım, halen elimdeki Butterfly hazır raket aldığımda en pahalısıydı ve halen 350-400 bandında. (Primorac 7000)
Butterfly hazır raketleri fiyatına göre çok kötü performansa sahiptir. Özellikle hazır raket almak istiyorsanız Xiom hazır raketlerinden alabilirsiniz. Ancak tavsiyem hem fiyat olarak hem de performans olarak çok daha iyi olan ve masa tenisi sporunun aslını teşkil eden yapıştırma(kombo) raketlere geçmenizdir. 300-350 tlye oluşturacağınız bir yapıştırma raket 500-600tllik hazır raketlerden daha iyi olacaktır. Keza arkadaşıma aldığımız 160tl kombo açıkça 300tllik yararsız butterfly ve benzeri hazır raketlerden daha iyi.

Not : Kendim daha önce Nittaku ve Butterfly'ın hazır raketlerini kullandım, halen elimdeki Butterfly hazır raket aldığımda en pahalısıydı ve halen 350-400 bandında. (Primorac 7000) tam bir yararsız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı