Çözüldü ByNoGame güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
Steam'den kendime bir CS:GO müzik kiti alacaktım, Steam'de fiyatlar 37 TL falandı. Aynı müzik kitini ByNoGame'de 27 TL'ye satan bile var. ByNoGame bunları satarken nasıl satıyor? Satış yapan kişi benim Steam hesabıma takas teklifi mi yolluyor, eğer öyleyse takas yapmam güvenli olur mu?

Çözüm
Güvenilir tabii ki. Satıcının ByNoGame olmasına gerek yok. Sen bir ürün satın alacaksın diyelim. Satın aldıktan sonra satıcıya SMS gidiyor. Ürününüz satıldı diye belirtiyor. ByNoGame canlı desteğe yazdıktan sonra, seni yönlendirmeye başlıyorlar. Takas URL'ni aldıktan sonra, satıcıya iletiliyor. Daha sonra hediye olarak takas teklifi sana geliyor. Kabul ettikten sonra, para karşı tarafa aktarılıyor. ByNoGame takas ile yollanıp yollanmadığını kendi sisteminden görüyor. Dolandırılma şansın yok.
Dolandırılma şansınız yok satıcı size ürünü gönderdikten sonra onay veriyorsunuz paranız öyle gidiyor.
Steam hesabımdaki skinlerin çalınmasından korkuyorum, takas teklifleri çok güvenli değilmiş sanırsam.
Kendin de oyun eşyaları satabiliyorsun.
Satış yapan kişinin normal bir kişi mi yoksa ByNoGame'in satıcısı olduğunu nereden anlayacağım?

Son düzenleme:
Satış yapan kişinin normal bir kişi mi yoksa ByNoGame'in satıcısı olduğunu nereden anlayacağım?
Şu şekilde.
1594658203888.png

Yeni konular

Geri
Yukarı