Bynogame skin satın almak güvenli mi?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Bynogame de daha ucuz olduğu için oradan almayı düşünüyorum ama okuduğum birkaç konu da dolandırıcılığı falan demiş. Site güvenilir değil mi ben mi yanlış biliyorum?

Siteden çok sefer alışveriş yaptım. Tamamen güvenli. Siz onaylayana kadar para satıcıya geçmediği için Herhangi bir sorun sezdiğinizde 7/24 aktif canlı desteğe bağlanıp paranızı iade alabiliyorsunuz.

Güvenli ama çok % (yüzde) alıyorlar.
Yüzde 2 olarak gözüküyor. Yüzde kaç alıyorlar?

Siteden çok sefer alışveriş yaptım. Tamamen güvenli. Siz onaylayana kadar para satıcıya geçmediği için Herhangi bir sorun sezdiğinizde 7/24 aktif canlı desteğe bağlanıp paranızı iade alabiliyorsunuz.
Yani ben eşyayı satın aldığımda trade gönderilmezse param geri geliyor değil mi? 50 TL lik eşya alacağım, bana göre yüksek bir mebla da ondan soruyorum.

Yüzde 2 olarak gözüküyor. Yüzde kaç alıyorlar?

Yani ben eşyayı satın aldığımda trade gönderilmezse param geri geliyor değil mi? 50 TL lik eşya alacağım, bana göre yüksek bir mebla da ondan soruyorum.
Evet ürünü aldıktan sonra onaylıyorsunuz. Onaylamadığınız sürece satıcıya para gitmiyor.

Site güvenli. Yalnız alışveriş yaparken dikkat etmeniz gerekenlere dikkat edin. Site güvenli diye her şeyi anında onaylamayın. Nedir ne değildir diye kontrol edin ve en önemlisi de Steam web api key konusu bu işlemi söyledikleri gibi uygulayın. Gerisi şans artık. Bende söz konusu sitede satışlar yaptım. Ürün de satın aldım. Herhangi bir problem yaşamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı