Bynogame üzerinde en karlı skin nedir?

mert99x

Hectopat
Gençler benim Steam'de yaklaşık 1200 TL param var. Bunu Bynogame aracılığı ile nakite çevirmek istiyorum. Ama bildiğiniz gibi Bynogame uzun süredir ''bize sat'' seçeneğini kapattı. Ben de ilan vereceğim ama sormak istediğim şey şu, en karlı çıkabileceğim skin nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır ben bi oyunu yükliyeyim o zaman, umarım dediğin gibidir. Anahtardan başka skin vs varsa kar edebileceğim söylersen sevirim. Şimdilik teşekkürler.
Fiyatta sıkıntı yok dostum. Ben bugün senin için bir piyasa araştırması yapacağım.
sss.jpg
Bynogame 1.5TL kesiyor artık anahtarlardan. Nakite çevirmesi en kolay item anahtarlar. Anahtar deneyebilirsin ama yukarda belirttiğim bu bot ban yeme olayı başına gelirse üzücü olur. Anahtarları sitenin botlarına teslim edeceksin çünkü. İtem olarak satış yaparsan belirli bir fiyatın üstündeki itemleri manuel teslimat yapıyorsun. Nasıl bir tavsiye versem bilemedimki. Ben anahtar ile nakite çeviyorum sürekli.

Bynogame 1.5TL kesiyor artık anahtarlardan. Nakite çevirmesi en kolay item anahtarlar. Anahtar deneyebilirsin ama yukarda belirttiğim bu bot ban yeme olayı başına gelirse üzücü olur. Anahtarları sitenin botlarına teslim edeceksin çünkü. İtem olarak satış yaparsan belirli bir fiyatın üstündeki itemleri manuel teslimat yapıyorsun. Nasıl bir tavsiye versem bilemedimki. Ben anahtar ile nakite çeviyorum sürekli.
DOSTUM BY NO GAME'E EN SON NE ZAMAN GİRDİN BİLMİYORUM AMA BYROBOT KAPATILDI.ŞUAN İÇİN SADECE MANUAL AÇIK.

DOSTUM BY NO GAME'E EN SON NE ZAMAN GİRDİN BİLMİYORUM AMA BYROBOT KAPATILDI.ŞUAN İÇİN SADECE MANUAL AÇIK.
Her saat düzenli olarak giriyorum, bir ban dalgası daha oldu herhalde robot kapandığına göre. Manuel teslimatta bugün gelmiş, dün yoktu. Bu şekilde için rahat olur istediğin gibi satış yaparsın. Anahtar iyi seçim. Anahtar alıp satacaksan pazardan değil oyun içinden al.

Her saat düzenli olarak giriyorum, bir ban dalgası daha oldu herhalde robot kapandığına göre. Manuel teslimatta bugün gelmiş, dün yoktu. Bu şekilde için rahat olur istediğin gibi satış yaparsın. Anahtar iyi seçim. Anahtar alıp satacaksan pazardan değil oyun içinden al.
OYUN İÇİNDEN AL DERKEN NE DEMEK İSTEDİN?
BENDE PUBG YÜKLÜ DEĞİL :D OYUNUN İÇİNE GİREMİYORUM YANİ.

OYUN İÇİNDEN AL DERKEN NE DEMEK İSTEDİN?
BENDE PUBG YÜKLÜ DEĞİL :D OYUNUN İÇİNE GİREMİYORUM YANİ.
Anladım dostum, oyun içinden key alınca 2.5 Dolara alıyorsun. 10TL civarına geliyor. Bugün senin için bir piyasa araştırması yapacağım.

Hadi ya, nasıl alabilirim ki, 12 tl pazarda, 10 tl baya iyi olurdu.
PUBG oyununa sahipmisin? Eğer değilsen pazardan key alamazsın diye biliyorum. Oyun varsa sende yükle 13GB falan olması lazım boyutu. Eğer yoksa satın alırsın, oyun zaten 70TL. Satın aldıktan sonra 2 saat oynama süresini geçmezsen ve 2 hafta geçmezse geri iade edebiliyorsun diye biliyorum. İşin bitince oyunu geri iade edersin.

Bu 10TL dediğin key Early Bird Key mi?
Ben weapon key sanıyordum.
Hepsinin fiyatı oyun içinde 2.5 Dolar. Weapon Skin Key oyunda yeni olduğu için pazarda biraz pahalı. Henüz fiyatı düşmedi. 1-2 ay içinde onunda fiyatı pazarda 10TL olur. Oyun içinde 10TL tabiki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı