Bynogame üzerinde en karlı skin nedir?

mert99x

Hectopat
Gençler benim Steam'de yaklaşık 1200 TL param var. Bunu Bynogame aracılığı ile nakite çevirmek istiyorum. Ama bildiğiniz gibi Bynogame uzun süredir ''bize sat'' seçeneğini kapattı. Ben de ilan vereceğim ama sormak istediğim şey şu, en karlı çıkabileceğim skin nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır ben bi oyunu yükliyeyim o zaman, umarım dediğin gibidir. Anahtardan başka skin vs varsa kar edebileceğim söylersen sevirim. Şimdilik teşekkürler.
Fiyatta sıkıntı yok dostum. Ben bugün senin için bir piyasa araştırması yapacağım.
sss.jpg
Tamamdır ben bi oyunu yükliyeyim o zaman, umarım dediğin gibidir. Anahtardan başka skin vs varsa kar edebileceğim söylersen sevirim. Şimdilik teşekkürler.
Fiyatta sıkıntı yok dostum. Ben bugün senin için bir piyasa araştırması yapacağım.
sss.jpg

Çözüm
Dostum steamde traderlık işini uzun zamandır yapıyorum. Steamdeki paranı nakite çevirmek için sana önereceğim sistem keydir. Pubg veya csgo keyleri ile en az komisyon yiyerek paranızı nakite dönüştürebilirsiniz. :)

DOSTUM BENDEKİ BU ŞANS NEDİR YA TAKAS BANININ KALKMASINA 2 GÜN KALMIŞTI SADECE VE PUBG HERKESE SÜRELİ TAKAS BANI ATTI AMA NE ZAMAN AÇACAĞI BELLİ DEĞİL. İADE TALEBİNDE BULUNDUM AMA 2 GÜNDÜR BANA DÖNÜŞ YAPMADILAR. UMARIM GÜME GİTMEZ ANAHTARLAR.. PARAYA DA ACİL İHTİYACIM VARDI..
Bende sana ulaşacaktım dostum. Nasıl bir şansın varsa takası kapadılar. Sen dua etki pazardan almadın o anahtarları, yoksa işin çok zordu. İade alırlar için rahat olsun. Ana parayı kurtarırsın. Pazardan almış olsan daha zor durumda kalacaktın.

Bende sana ulaşacaktım dostum. Nasıl bir şansın varsa takası kapadılar. Sen dua etki pazardan almadın o anahtarları, yoksa işin çok zordu. İade alırlar için rahat olsun. Ana parayı kurtarırsın. Pazardan almış olsan daha zor durumda kalacaktın.
2 gün oldu iade talebi bulunalı cevap yok, yarın bitiyor pazar banı ordan satsam mı sence? Hesapladım +50TL karım bile oluyor :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı