Bypasslanmış iPhone X alınır mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhabalar, bir arkadaşım iPhone X (Bypasslanmış) modelini bayağı ucuza bırakıyor, sebebini anlayamadım. Bu Bypasslanma olayı nedir acaba? Bu telefonu almam mantıklı olur mu?

Hocam ortada kötü bir şey var sanırım. Kilitli İphone' lerin kilidini açıyorlarmış bypass ile. 3. parti bir yazılımsa, yüksek ihtimalle çalıntı bir maldır. Almayın derim. Zaten çok ucuza bırakıyorsa vardır bir nedeni.

Merhabalar, bir arkadaşım iPhone X (bypasslanmış) modelini bayağı ucuza bırakıyor, sebebini anlayamadım. Bu bypasslanma olayı nedir acaba? Bu telefonu almam mantıklı olur mu?

Ben önermem kesinlikle, 0'dan veya sağlam 2. el öneririm. Bypass:

[ALINTIDIR]
iCloud bypass DNS sunucusu ile iCloud cihazlarınızın etkinleştirme kilidini geçmek, kilitli olan iPhone veya iPad cihazlarınızı kullanmak için popüler bir çözümdür... Bu komplikasyonları önlemek için en iyi ücretsiz yollardan biri iCloud bypass DNS kullanarak Apple cihazınızın kilidini açmaktır.

Zamanında benim dayının eski iPhone 6'sında iCloud kilidi vardı. Açamadı diye bana bırakmıştı. Ben bitürlü çözemedim. Çözmüşlerini sanmıyorum. Eğer çözerlerse de App Store gibi hizmetleri kullanamadığın için pek işe yarayacağını sanmıyorum.

iCloud kilidi vardır büyük ihtimal cihazın. Bu yüzden sen aldığında atıyorum sıfırlamaya kalktığında ya sorun yaşarsın y ada cihaz kilitlenebilir. Eğer arkadaşın sana satmaya çalışıyprsa o cihazı çok da iyi bir arkadaş değil gibi duruyor haberin olsun;)

Her malın bir ederi vardır. Çok ucuzsa da içinde bir ... vardır derler;)

iCloud kilidi vardır büyük ihtimal cihazın. Bu yüzden sen aldığında atıyorum sıfırlamaya kalktığında ya sorun yaşarsın y ada cihaz kilitlenebilir. Eğer arkadaşın sana satmaya çalışıyprsa o cihazı çok da iyi bir arkadaş değil gibi duruyor haberin olsun;)

Her malın bir ederi vardır. Çok ucuzsa da içinde bir... Vardır derler;)

Büyük ihtimal çalıntı. Çalıntı IPhone'lar bypasslanıyor.

Büyük ihtimal çalıntı. Çalıntı IPhone'lar bypasslanıyor.
O da olabilir evet. Çalınanlar da malum iCloud’u direkt kilitleniyor. Dediğim gibi sağlıksız bir durum ve cihaz.
Cihaz arkadaşımın dediği için üzerinde durmadım ben o ihtimalin başta.

Bypass işlemi iCloud kilitli telefonları Wi-Fi ile bu işlem için oluşturulmuş bir sunucuya bağlar. Basitçe telefonu bir iPhone emilatörü gibi kullanırsın. Satamazsın elinde kalır. Ayrıca sunucularda standart ölçekler kullanılıyor. Yani telefonu kullanırken yukarıdan aşağıdan ekran sığmayacak veya küçük kalacak gibi gibi şeyler. Böyle bir telefonu kullanmak yerine ankesörlü telefon kullanırım daha iyi, o kadar.

Geri
Yukarı